فیلتر بر اساس
قیمت
233000 تومان 3855000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

مداد و سایه ابرو

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 62 آیتم
نمایش 1 - 60 از 62 آیتم

خرید مداد و سایه ابرو

برخی افراد استفاده از مداد و سایه ابرو را به تاتو و هاشور ابرو ترجیح می دهند زیرا می توانند ظاهری متفاوت و طبیعی تر داشته باشند. اگر می خواهید ابر.هایتان ظاهری طبیعی تر داشته باشند می توانید از سایه ابرو استفاده کنید. مداد ابرو ظاهر مصنوعی تری به ابرو می دهد و دوام کمتری نسبت به سایه ابرو دارد. با توجه به حجم خالی بودن ابرو و طریقه فرم دهی به ابرو می توانید از مداد و سایه ابرو استفاده کنید. برای خرید آنلاین مداد و سایه ابرو، انواع آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت سایه ابرو

برند و کیفیت سایه ابرو و هم چنین تنوع رنگی آن نقش بسزایی در قیمت محصول مورد نظر خواهد داشت. کیفیت سایه ابرو انتخابی هنگام خرید بسیار مهم است زیرا کیفیت پایین محصول باعث ریزش ابرو می شود.

انوع مداد ابرو 

مداد ابروماژیکی نیز ماندگاری بالایی داشته و می توان داخل ابرو را به صورت ظریف و طبیعی پر کرد. مداد ابرو ماژیکی برای افراد حرفه ای تر مناسب می باشد. استفاده از مداد ابرو ماژیکی نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارد.

مداد ابرو ساده، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین محصول ابرو می باشد که برای فرم دهی و پر کردن ابرو به کار می رود. مداد ابرو روغنی نرم بوده و به راحتی می توان با آن داخل ابرو را پر کرد و به ابرو فرم داد.

قلم هاشور ابرو نیز کاربردی شبیه مداد ابرو دارد اما می توان به صورت طبیعی تر و ظریف تر بافت ابرو را با آن پر کرد. قلم هاشور ابرو ماندگاری بالایی دارد.

انواع سایه ابرو

سایه ابرو پودری یکی از طبیعی ترین لوازم آرایشی ابرو می باشد. سایه ابرو پودری دارای تنوع رنگی بالا می باشد. سایه ابرو پودری ماندگاری بالایی دارد. این محصول برای افراد کم تجربه نیز مناسب می باشد زیرا کار با آن آسان می باشد.

سایه ابرو ژلی دارای ماندگاری بالایی می باشد. این محصول همانند ریمل چشم، ابرو شما را لیفت نیز می کند. سایه ابرو ژلی برای آرایش های غلیظ تر و مهمانی ها مناسب می باشد. این محصول برای افراد حرفه ای مناسب بوده و کار با آن نسبت به سایه ابرو پودری سخت تر می باشد.

مداد ابرو

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0