فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
11000 تومان 6545000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پاک کننده ها

 • پاک کننده آرایش
  پاک کننده آرایش

  خربد پاک کننده صورت

  برای خرید پاک کننده صورت اول نوع پوست خود را تعیین کنید. این مهم ترین بخش هنگام انتخاب یک پاک کننده صورت است زیرا خرید محصولی که مناسب نوع پوست شما نیست فقط باعث تحریک پوست و حتی آکنه می شود. پاک کننده های صورت انواع مختلفی دارد. برخی پاک کننده ها ضخمی و کرمی هستند و برخی دیگر دارای بافت شفاف و ژلی مانند هستند. اگر پوست خشکی دارید بهتر است از پاک کننده های صورت که به شکل کرمی و غلیظ هستند استفاده کنید در حالی که افرادی که پوست چرب دارند باید از ژل یا شوینده های کف دار استفاده کنند. افراد دارای پوست نرمال می توانند به صورت آزادانه از انواع پاک کننده استفاده کنند. هنگام خرید پاک کننده صورت به مواد تشکیل دهنده آن نیز دقت کنید. هنگام انتخاب، از استفاده از پاک کننده های صورت که بر پایه صابون هستند یا دارای خواص قلیایی هستند، خودداری کنید. این مواد می تواند پس از استفاده طولانی مدت پوست شما را خشک کنند. پوست یکی از مهم ترین اعضای بدن شماست، به همین دلیل مراقبت از آن همیشه ضروری است. اگر می خواهید بهترین استفاده را از پاک کننده صورت خود ببرید، به دنبال پاک کننده ای باشید که دارای مواد لایه بردار باشد. استفاده منظم از پاک کننده های صورت با این مواد می تواند سلول های مرده پوست را از بین ببرد، گردش خون را بهبود بخشد و به پوست شما درخشندگی دهد.

  پاک کننده صورت

  پوست علاوه بر تاثیر قابل توجهی که بر ظاهر فیزیکی شما دارد یکی از مهم ترین اندام های بدن شما نیز است، زیرا از سایر اندام های شما در برابر میکروب ها و باکتری های موجود در محیط محافظت می کند. پوست شما همچنین مسئول تنظیم دمای بدن است تا اطمینان حاصل شود که همه ی اندام های شما به خوبی کار می کنند. سلامت پوست شما بر سلامت و تندرستی شما تاثیر می گذارد، به همین دلیل است که باید برای مراقبت از آن زمان بگذارید. استفاده و خرید پاک کننده مناسب صورت می تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند.

  پاک کننده صورت چیست؟

  پاک کننده های صورت محصولاتی هستند که به طور خاص برای حذف آلودگی و سایر آلاینده ها از روی پوست ساخته می شوند. استفاده طولانی مدت از پاک کننده های صورت می تواند پوست را شفاف و سالم نگه دارد. برای این که بتوانید پوست خود را بهبود ببخشید و آن را برای طولانی ترین زمان ممکن سالم نگه دارید باید از یک پاک کننده مناسب در روتین پوستی خود استفاده کنید.

  انواع مدل های پاک کننده آرایش

  ژل پاک کننده

  پاک کننده های ژلی دارای خاصیت پاکسازی عمقی و ضد عفونی کنندگی هستند و به از بین رفتن لکه های تیره ایجاد شده بر روی پوست، روغن اضافی، باکتری و باز شدن منافذ پوست کمک می کنند. این نوع از پاک کننده ها مناسب پوست های چرب و ترکیبی هستند.

  کرم پاک کننده

  پاک کننده های کرمی حاوی مواد مرطوب کننده مانند روغن های گیاهی هستند. این مواد به آرامی و بدون از بین بردن روغن های طبیعی پوست، پوست شما را تمیز می کنند. این پاک کننده ها می توانند به شکل شیر و یا لوسیون نیز باشند. این پاک کننده ها برای پوست های خشک و حساس مناسب اند.

  فوم پاک کننده

  این نوع از پاک کننده ها دارای مواد سبکی هستند و مانند پاک کننده های ژلی، روغن اضافی پوست را از بین می برند و برای پوست های چرب و ترکیبی مناسب هستند.

  پاک کننده رسی

  پاک کننده های رسی روغن اضافی و سموم موجود درون منافذ پوست را از بین می برند و پوست را عمیقا تمیز می کنند. این پاک کننده ها برای پوست های چرب و مختلط مناسب هستند.

  پاک کننده میکلار

  این پاک کننده ها ترکیبی از مولکول های ریز روغنی و آب هستند. این پاک کننده ناخالصی های پوست را از بین برده و آن را آبرسانی می کنند و بعد از استفاده از آن ها نیازی به شستشو پوست صورتتان نیست. این پاک کننده ها برای پوست های خشک و حساس مناسب اند.

 • تونر - تونیک
  تونر - تونیک

  تونر چیست

  تونر آخرین آثار آلودگی و ناخالصی های موجود در منافذ پوست صورت که پس از شستن آن هنوز بر روی پوست باقی مانده اند را از بین می برد. هنگامی که در روتین روزانه مراقبت از پوست از تونر به طور منظم استفاده می کنید می توانید تاثیر مثبت زیاد آن را بر روی ظاهر پوست و سفت شدن منافذ مشاهده کنید. هم چنین تونر سطح PH پوست را بازیابی کرده، پوست شما را صاف می کند و رنگ پوستتان را بهبود می بخشد. برای استفاده از تونر باید یک تکه پنبه را به تونر آغشته کنید و بعد از شستن صورتتان و هر روز صبح و شب آن را به آرامی روی پوست خود بکشید. در واقع استفاده از تونر دومین مرحله در روتین پوستی شما می باشد و پوستتان را برای مراحل بعدی استفاده و جذب بهتر مرطوب کننده و درمان های پوستی آماده می کند.

  تونر صورت

  تونر صورت اساسا مرحله ای از مراقبت پوست است. بعد از شستن صورت و قبل از استفاده از سرم یا مرطوب کننده می توانید از تونر صورت استفاده کنید. تونرها در واقع راهی برای متعادل کردن PH پوست پس از استفاده از یک محصول صابون قلیایی است که برای پاکسازی پوست استفاده شده است. اما در حال حاضر با توجه به این که سطح PH پاککننده ها متعادل تر و ملایم تر شده است، تونرها به یک دسته مراقبت از پوست تبدیل شده اند. امروزه تونرهای متنوعی وارد بازار شده اند که میزان الکل در آن ها نیز متفاوت می باشد اما بیشتر آن ها معمولا بر پایه آب هستند.

  خرید تونر

  وقتی صحبت از پوستی درخشان و سالم به میان می آید، تونر یک مرحله کلیدی در روتین پوستی شما می باشد. برای خرید تونر، توجه به نوع پوست نکته بسیار مهمی در انتخاب نوع تونر مناسب با پوست شماست. اگر نوع پوستتان چرب است، مستعد آکنه هستید و آرایش می کنید، تونر برای تمیز کردن عمقی منافذ پوستتان وسیاه ای ضروری می باشد. برای پوست های مستعد آکنه تونر های برند نوتروژینا می تواند انتخاب خوبی باشد. هم چنین برای پوست های چرب می توانید تونر بدون الکل نوتروژینا را خریداری کنید که سطح چربی پوست شما را کنترل می کند.

  انواع تونر

  1. تونر آبرسان

  این تونرها ملایم ترین تونرهای صورت هستند که حاوی مرطوب کننده هایی مانند اسید هیالورونیک یا گلیسیرین هستند. هدف یک تونر آبرسان این است که سریع پوست را آبرسانی کرده و طراوت ببخشد. بعد از استفاده از این تونرها پوستتان نرم و لطیف شده و می شود. این نوع از تونرها پوست را به صورت عمقی پاکسازی نمی کنند و چیز زیادی را از پوست دور نمی کنند اما یک لایه آبرسان اضافی بر روی پوست ایجاد می کنند در نتیجه نیازی به استفاده از پدهای پنبه ای ندارند و فقط کافیست مایع تونر را روی پوست خود فشار دهید تا جذب شود. این تونرها برای انواع پوست به خصوص پوست خشک مناسب هستند زیرا با ایجاد یک لایه اضافی از آبرسانی درست پس از پاکسازی پوست را نرمال و حجیم می کند.

  1. تونر لایه بردار

  این نوع از تونرها باعث درخشش پوست می شوند و حاوی نوعی هیدروکسی اسید یا آنزیم های میوه ای هستند. محبوب ترین انواع تونرهای لایه بردار تونرهای اسید گلیکولیک و تونرهای اسید سالیسیلیک هستند. تونرهای لایه بردار پاکسازی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. این تونرها سلول های مرده پوست، پوسته پوسته شدن، تیرگی و زبری پوست را از بین می برند و منافذ پوست را تمیز نگه می دارند. این تونرها بیشتر برای پوست های معمولی، چرب و مختلط مناسب هستند زیرا ممکن است برای پوست های خشک و حساس تحریک کننده باشند. تونرهای حاوی اسید لاکتیک یا پلی هیدروکسی اسید نیز به آرامی لایه برداری کرده و معمولا روی پوست ملایم تر هستند.

  1. تونر درمانی

  این تونرها برای حل مشکلات خاص طراحی شده اند و به عنوان تونرهای تسکین دهنده، تونرهای روشن کننده، تونرهای ضد پیری، تونرهای متعادل کننده و ... به بازار عرضه می شوند. قدرت آبرسانی این تونرها بسیار بالا می باشد زیرا حاوی مواد فعال قوی است. مثلا یک تونر ضد پیری حاوی آنتی اکسیدان هایی برای خنثی کردن رادیکال های آزاد ایجاد کننده چین و چروک می باشد. تونرهای لایه بردار می توانند تونرهای درمانی نیز باشند. بسته به مواد فعال، تونرهای درمانی می توانند برای انواع پوست و مشکلات پوستی مانند چربی اضافی پوست، منافذ بزرگ، جای زخم یا حساسیت مناسب باشند.

  تونیک چیست

  تونیک پوست یک محصول مراقبت از پوست سبک و با طراوت است که برای احیای پوست پس از پاکسازی فرموله شده است. تونیک از ترکیبات گیاهی فعال و ترکیبات آبرسان با اثر تسکین دهنده و مرطوب کننده بر روی پوست تشکیل شده است. تونیک پوست برای افزودن رطوبت به پوست پس از پاکسازی بسیار عالی و ضروری است زیرا هر سال پوست ما به کم آبی تمایل بیشنری پیدا می کند.

  تونیک صورت چیست

  تونیک صورت یکی از محصولات مراقبت از پوست است که با استفاده مداوم و منظم می تواند پوست صورت را نرم تر، جوان تر و شاداب تر کند. ممکن است بسیاری افراد گمان کنند تونیک همان تونر صورت است در حالی که این دو محصول در عین شباهت بسیاری که در ساختار و کارایی با یک دیگر دارند، دو محصول متفاوت اند و هر کدام کارکرد جداگانه ای روی پوست صورت دارند.

  خرید تونیک صورت

  با توجه به انواع مختلف تونیک در بازار و با توجه به نوع پوست خود می توانید بهترین انتخاب را در خرید تونیک صورت انجام بدهید و با سفارش آنلاین از فروشگاه های اینترنتی انتخاب های بیشتر و خرید آسان تری داشته باشید.

  قیمت تونیک صورت

  قیمت انواع تونیک بسته به نوع، برند، سایز و کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. هم چنین می توانیم این محصولات را از فروشگاه های اینترنتی با قیمت مناسب به راحتی خریداری کنیم.

  انواع تونیک صورت

  1. تونیک های سفت کننده

  این تونیک ها کمک می کنند تا ناخالصی ها به آرامی از بین بروند، PH پوست متعادل گردد، تولید چربی پوست متعادل گردد و در عین حال حفظ رطوبت پوست افزایش یابد. این تونیک ها برای پوست های مستعد آکنه یا چرب مناسب می باشند.

  1. تونیک های آبرسان

  تونیک های آبرسان تونیک هایی مغذی هستند که پوست را در طول روز نرم، سفت و مرطوب می کنند. این تونیک ها برای پوست های خشک و چروک دار ساخته شده اند و می توانند به بازیابی سطح رطوبت طبیعی پوست کمک کرده و از دست دادن آب پوست را به حداقل برسانند.

  1. تونیک های تسکین دهنده

  این تونیک ها به اندازه کافی ملایم بوده و برای انواع پوست مناسب می باشند. این تونیک ها یک اثر آرام بخش داشته که می توانند به کاهش قرمزی، پف و التهاب پوست کمک کنند.

  تفاوت تونر و تونیک

  تفاوت تونر و تونیک در هدف مورد نظر، ترکیبات خاص و عملکرد آن ها می باشد. نوع پوست شما و نیاز شما مشخص می کند که پوستتان به تونر یا تونیک نیاز دارد. برای پوست چرب یا مستعد لک یک تونر پوست انتخاب مناسبی می باشد و برای پوست خشک می توانید از مواد مغذی اضافی و رطوبت یک تونیک آبرسان استفاده کنید. تونر مایعی شبیه آب است که بعد از شستشوی صورت برای پاکسازی عمیق تر پوست مورد استفاده قرار می گیرد و به تعادل PH پوست کمک می کند. تونیک ها دارای PH خنثی بوده و در واقع نوعی تونر خاص هستند و به دلیل پایه گیاهی در از بین بردن التهابات پوستی، برطرف کردن پف چشم و کمرنگ کردن لک ها و تیرگی های پوست بسیار موثرند.

 • شستشوی صورت
  شستشوی صورت

  خرید محصولات شستشوی صورت

  به عنوان اولین قدم در روتین مراقبت از پوست، شستشوی صورت نقش بسیار مهمی در حفظ تعادل پوست شما دارد. قدرت بیش از حد یک محصول شستشوی صورت می تواند روغن های طبیعی با ارزش پوست را از بین ببرد، در حالیکه در محصولات سبک تر به طور موثر چربی اضافی پوست به خصوص در پوست های چرب از بین نمی رود. یک محصول شستشوی صورت مناسب هیچ ضرری برای پوست ندارد و پس از شستن صورت پوست شما باید احساس طراوت داشته باشد و سفت و خشک نشود، در حالیکه منافذ شما باید شفاف شده باشد و برای استفاده از سرم یا مرطوب کننده آماده شود. از آن جایی که پیدا کردن و خرید یک محصول مناسب و متناسب با پوستتان کاری دشوار است بهتر است هنگام خرید محصول به خصوص در خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی که تنوع محصول در آن ها بالاتر است به سه نکنه نوع پوستتان، بافت محصول و ترکیبات مهم در محصول مورد نظر توجه کرده تا راحت تر بتوانید خرید کنید.

  شستشوی صورت

  از مزایای شستشوی صورت از بین بردن آلودگی ها، چربی و سایر مواد زائد بر روی پوست می باشد. در طول روز پوست صورت شما به طور مداوم با باکتری ها، آلاینده ها، ویروس ها، کثیفی ها و سلول های مرده و قدیمی پوشیده می شود در نتیجه شستشوی روزانه صورت این آلودگی ها را از بین می برد تا ظاهری شاداب به پوستتان ببخشد. در صورت نشستن پوست، پوست شما با یک لایه ضخیم از آلودگی پوشیده می شود که باعث می شود سایر محصولات به درستی به پوست نفوذ نکنند.

  محصولات شستشوی صورت

  برای استفاده از محصولات شستشوی صورت ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسید. اگر پوستتان بیش از حد خشک می شود، پوسته پوسته می شود و یا احساس کشیدگی دارید پوستتان خشک است و اگر پوستتان دارای لک بوده و بیش از حد چرب است پوستتان چرب است و در غیر این موارد پوستتان نرمال است. هنگامی که نوع پوست خود را تشخیص دادید باید به بافت پاک کننده توجه کنید که برای انواع پوست متفاوت است که برای پوست های خشک، بافت کرمی که حاوی مرطوب کننده بوده و بافت روغنی که آبرسان بوده و پوست های آسیب دیده را درمان می کنند. هم چنین برای پوست های چرب و مستعد آکنه باید از محصولات شستشوی صورت با بافت فومی یا ژلی استفاده کرد تا چربی اضافی پوست را از بین ببرند. در بعضی موارد از محصولات با بافت روغنی برای پوست های چرب نیز استفاده می شود زیرا این محصولات چربی پوست را جذب کرده و پوست شما را متعادل می کنند. پوست های حساس نیز بهتر است از محصولات با بافت کرمی استفاده کنند تا پوستشان کمتر تحریک شده و آسیب ببیند. اکثر افراد در محصولات شستشوی صورت دنبال محصولات فاقد چربی بوده، زیرا منافذ را مسدود نمی کنند. اگر پوستتان خشک است بهتر است محصولی را انتخاب کنبد که حاوی موادی از قبیل سرامیدها و اسید هیالورونیک باشد تا رطوبت پوستتان را تا حد ممکن حفظ کند، هم چنین برای افرادی که از مواد خشک کننده برای درمان آکنه استفاده می کنند می تواند مفید باشد. اگر پوستتان چرب و مستعد آکنه است بهتر است از محصولات حاوی مواد لایه بردار مثل اسید سالیسیلیک، اسید گلیکولیک یا آلفا هیدروکسی اسیدها استغفاده کنید تا چربی اضافی پوست را گرفته، کثیفی ها را از بین برده و از ایجاد آکنه جلوگیری کنند. برای پوست های حساس از استفاده از محصولات قوی پرهیز کنید و از محصولاتی حاوی مواد آرامبخش از قبیل آلوئه ورا، خیار و خاک رس استفاده کنید. محصولات لاروش پوزای، نوتروژینا و سراوی سه تا از برندهای محبوب در رده محصولات شستشوی صورت می باشند.

  انواع محصولات شستشوی صورت

  ژل پاک کننده

  اکثر ژل های شستشو صورت شفاف بوده و برای پاکسازی عمیق پوست طراحی شده اند و به دلیل خاصیت ضد عفونی کننده و لایه برداری خود، در رفع منافذ مسدود شده، از بین بردن چربی اضافی و از بین بردن باکتری های تولید کننده آکنه موثر هستند. استفاده از ژل های شستشوی صورت برای افرادی که آکنه یا پوست چرب دارند توصیه می شود.

  کرم پاک کننده

  کرم های پاک کننده صورت تفریبا شبیه به ژل های شستشو صورت بوده و بافتی شاداب دارند. پاک کننده های کرمی نسبت به سایر محصولات ملایم تر و آبرسان تر بوده و برای انواع پوست خشک یا حساس ایده آل هستند. این پاک کننده ها پوست شما را به آرامی پاک کرده بدون آن که روغن طبیعی پوست را از بین ببرند. اگر شما جز دسته کسانی هستید که در دو مرحله پوست خود را تمیز می کنید این پاک کننده ها برای پاکسازی مرحله دوم پوست نیز عالی هستند.

  فوم پاک کننده

  فوم های پاک کننده بین دو دسته پاک کننده های کرمی و ژلی قرار می گیرند که برای انواع پوست مختلط مناسب هستند. این پاک کننده ها به صورت کرم یا ژل بوده و به کف غلیظ تبدیل می شوند. پاک کننده های فومی چربی اضافی پوست را به اندازه پاک کننده های ژلی پاک می کنند. پاک کننده های فومی بسیار قوی می باشند.

 • ماسک و اسکراپ صورت
  ماسک و اسکراپ صورت

  خرید ماسک صورت

  همه ی افراد، زن ها و مردها با هر نوع پوستی می توانند از ماسک صورت استفاده کنند. این ماسک ها فقط برای زیبایی نیستند بلکه درمانی عالی برای کمک به نگرانی های مراقبت از پوست شما هستند. این ماسک ها باعث درخشندگی پوست شما می شوند. انواع مختلف ماسک صورت، در برندهای گوناگون را می توانید با توجه به نوع پوست و نیاز پوستیتان به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی خریداری کنید.

  ماسک صورت

  ماسک صورت برای آبرسانی و مرطوب کردن صورت، از بین بردن روغن های اضافی پوست، بهبود وضعیت منافذ پوستی، بیدون کشیدن ناخالصی ها و کمک به کاهش علائم پیری می باشد. بهتر است از ماسک صورت در روتین پوستی خود برای داشتن پوستی سالم استفاده کنید. استفاده از ماسک صورت باعث مراقبت از پوست شما، احساس آرامش و درمان پوست شما می شود. ماسک صورت فقط ظاهر پوست شما را بهبود نمی بخشد بلکه پوست شما را کاملا درمان می کند. این ماسک ها معمولا باید 20 تا 30 دقیقه روی پوست شما بمانند تا بتوانند موثر واقع شوند.

  انواع ماسک صورت

  با توجه به نوع و نیاز پوستتان می توانید یکی از انواع ماسک را برای پوست خود انتخاب کنید.

  ماسک کرمی

  ماسک های کرمی مرطوب کننده های قوی هستند. ماسک های کرمی نارگیل برای پوست های خشک، کم آب یا دارای چروک بسیار مناسب بوده و پوست را شفاف کرده و برای انواع پوست های مستعد آکنه و چرب مناسب است. این ماسک ها برای افزایش رطوبت پوست و مغذی کننده پوست می باشد.

  ماسک ژلی

  ماسک های ژله ای بافتی سبکی دارند و برای پوست های معمولی تا چرب مناسب هستند. بسیاری از ماسک های ژله ای حاوی موادی هستند که چربی پوست را به حداقل می رساند ومنافذ پوست را سفت می کند. برخی دیگر از ماسک های ژلی دارای ترکیبات آبرسان بوده و ظاهر پوست خشک و کم آب را بازسازی می کند.

  ماسک خاک رس

  ماسک خاک رس با لایه برداری پوست، چربی اضافی پوست، ایجاد آکنه و التهاب پوستی را درمان می کند. بافت این ماسک کرمی بوده و مقدار کمی از آن را روی قسمت مورد نظر گذاشته و بگذارید تا خشک شود و بعد از مدتی بشویید. هم چنین این ماسک برای از بین بردن لک های صورت نیز استفاده می شود.

  ماسک لایه بردار

  این ماسک ها برای از بین بردن سلول های مرده پوست به کار می روند. این ماسک برای از بین بردن خطوط ، چین و چروک های ظریف، کاهش جوش و پاک کردن منافذ پوستی مناسب می باشند.

  اسکراب صورت

  اسکراب صورت یک محصول مراقبت از پوست است که برای لایه برداری پوست شما استفاده می شود. این محصول به حذف سلول های مرده از سطح پوست شما کمک می کند و احتمال مسدود شدن منافذ و آکنه را کاهش می دهد. استفاده از اسکراب و لایه برداری صورت از زمان های قدیم نیز مرسوم بوده اما امروزه اسکراب ها با موادی مانند تفاله قهوه، شکر، نمک دریایی ریز آسیاب شده، دارچین، عسل، جو و غیره ساخته می شوند.

  خرید اسکراب صورت

  روال مراقبت از پوست شامل مراحل مختلفی می باشد که شامل اسکراب صورت نیز می شود. اسکراب صورت نه تنها ناخالصی های عمیق را از بین می برد بلکه باعث درخشان شدن پوست شما نیز می شود. اسکراب هایی که دارای قهوه و شکر می باشند مانند اسکراب های خانگی بسیار مفید بوده و به صورت ملایم لایه برداری کرده و لکه های عمیق را از منافذ پوست پاک می کند. انتخاب و خرید اسکراب صورت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. برای بهترین نتیجه، همیشه باید محصولی را انتخاب و خریداری کنید که مناسب نوع پوست شما باشد.

  انواع مارک اسکراب صورت

  از بهترین برندها در زمینه ماسک صورت می توان به نوتروژینا، تاچا، لورآل و لاروش پوزای اشاره کرد.

  انواع اسکراب صورت

  برای انتخاب یک اسکراب خوب باید ابتدا نوع پوستمان و نیازهای آن را خوب بشناسیم تا بتوانیم یک انتخاب درست داشته باشیم.

  پوست چرب

  افرادی که پوست چرب دارند عمدتا مشکل جوش دارند زیرا چربی اضافی سبوم منافذ پوست آن ها را مسدود می کند. بنابراین شما به یک اسکراب صورت نیاز دارید که نه تنها سلول های مرده پوست را از بین ببرد بلکه خاصیت ضد چوش نیز در آن داشته باشد. سالیسیلیک اسید نیز دارای خواص ضد آکنه می باشد. اگر پوست چربی دارید باید از محصولات شستشوی صورت حاوی اسید سالیسیلیک یا مواد ضد آکنه استفاده کنید.

  پوست خشک

  کسانی که پوست خشکی دارند می توانند از هر شستشوی صورت که دارای مواد مناسب برای از بین بردن سلول های مرده پوست است استفاده کنند. اسید گلیکولیک یکی از این مواد است که سلول های مرده پوست و پوسته پوسته شدن پوست به راحتی از بین می برد و به عنوان یک لایه بردار عالی شناخته شده است. هم چنین استفاده از یک اسکراب صورت که دارای اسید گلیکولیک بوده و خواص مرطوب کنندگی نیز داشته باشد می تواند انتخاب مناسبی برای پوست های خشک باشد.

  پوست حساس

  اگر پوست حساسی دارید مطمئن شوید که اسکراب صورتتان ضد باکتری و ضد التهاب باشد. پروپیلن گلیکول دارای خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی است. زردچوبه و ماست مواد طبیعی هستند که فواید ضد التهابی دارند. اسکراب های شکر برای پوست های حساس مفید هستند. شکر یک لایه بردار طبیعی پوست است و برای از بین بردن سلول های مرده پوست عالی عمل می کنند.

  پوست مختلط

  از آن جایی که پوست مختلط ترکیبی از پوست خشک و چرب است، انتخاب اسکراب صورت کمی سخت است. اما متخصصان می گویند افرادی که پوست مختلط دارند باید از اسکراب صورت استفاده کنند که چربی اضافی پوست را بدون خشک کردن پوست از بین ببرد.

  تفاوت ماسک و اسکراب

  استفاده از ماسک صورت و اسکراب صورت در روتین پوستی برای داشتن پوستی سالم حائز اهمیت می باشد. اساسا ماسک و اسکراب وظیفه از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و مراقبت و تقویت از پوست را بر عهده دارند و تفاوت آن دو در چگونگی نحوه انجام این کار می باشد. از تفاوت های ماسک و اسکراب این است که اسکراب ها معمولا به صورت فیزیکی این پاک سازی را انجام می دهند، یعنی در ترکیبات خود دانه های ریزی دارند که با لغزش این دانه ها بر سطح پوست سلول های مرده را از سطح پوست پاک سازی می کنند. هم چنین با این که دانه های ریز در ماسک ها وجود ندارد، اما ماسک ها نسبت به اسکراب ها به طور عمیق تری پاک سازی پوست را انجام می دهند.

 • صابون
  صابون

  خرید صابون

  صابون ها و انواع دیگر پاک کننده های صورت برای از بین بردن آلودگی و چربی از روی سطح پوست طراحی شده اند. این پاک کننده ها حاوی مواد شیمیایی به نام سورفکتانت می باشند که توسط آن سطح پوست را پاک سازی می کنند. صابون ها، آلودگی ها و چربی ها را از روی پوست پاک کرده، سلول های مرده پوست را از بین می برند. سورفکتانت ها به عنوان شوینده، مرطوب کننده و عامل کف کننده عمل می کنند و در صابون ها، پاک کننده های صورت، لوسیون ها، عطرها، شامپوها و بسیاری از محصولات مو و بدن وجود دارند. برای خرید صابون صورت ابتدا نوع پوست خود را شناخته و با توجه به آن می توانید محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی خریداری کنید.

  صابون صورت

  اگر از صابون برای شستن پوستتان استفاده می کنید حتما در یک ظرفی قرار دهید که زهکشی شده باشد تا آب در ظرف جمع نشود. استفاده از صابون های طبیعی برای صورت و بدن مفید بوده و با پوست افراد سازگارترند. بهتر است هنگام استفاده از صابون آن را مستقیم روی پوست خود نزنید، بلکه دست و صورتتان را با آب خیس کنید و صابون را در دستتان گرفته و کف ایجاد شده را بر روی صورتتان بمالید تا به آرامی پوستتان تمیز شود.

  انواع صابون صورت

  همه صابون ها یکسان ساخته نمی شوند و می توانند به طور قابل توجهی هم از نظر ترکیب شیمیایی و هم از نظر اثرات بالینی که روی پوست شما دارند، متفاوت باشند. صابون ها برای مراقبت از پوست شما مفید هستند.

  صابون جامد

  یکی از مهم ترین مزایای صابون های جامد نرم نگه داشتن پوست صورت و جلوگیری از ایجاد هرگونه ترک پوستی می باشد.

  صابون مایع

  صابون های مایع با ماده فعال ملایم تری نسبت به صابون های جامد ساخته می شوند. به همین علت آسیب کمتری به پوست صورت وارد می کنند و حتی رطوبت پوست را 30% بیشتر از صابون جامد حفظ می کنند. به همین علت صابون مایع در بین افرادی که پوست های حساس و خشکی دارند، محبوبیت بیشتری دارد. صابون مایع بسیار سریع تر از صابون های جامد کف تولید می کند و استفاده از آن نیز بسیار راحت تر می باشد. یکی از مزیت های صابون مایع وجود آن در محفظه ای محکم و زیبا است که از ورود باکتری و انواع آلودگی جلوگیری می کند.

  پن صورت

  پن های صورت شبیه به صابون هستند اما عوارض صابون را ندارند. زیرا از نظر PH کاملابا یک دیگر متفاوت هستند، PH پن ها به پوست صورت نزدیک تر است و هم چنین استفاده زیاد از آن باعث ایجاد مشکلات پوستی مانند حساسیت، التهاب و خشکی نمی شوند. انواع مختلفی از پن ها در بازار وجود دارند که عملکردهای متفاوتی دارند.

  صابون های فوق چرب

  صابون های فوق چرب حاوی روغن اضافی هستند. چربی این صابون ها توانایی مرطوب کنندگی صابون را بهبود بخشیده و باعث کمتر تحریک شدن پوست می شود. با این حال برخی افراد صابون های فوق چرب را خیلی سنگین میدانند و به اندازه کافی پاک کننده نیستند.

  صابون های شفاف

  صابون های شفاف حاوی گلیسیرین بوده و از قدرت مرطوب کنندگی بالاتری برخوردارند. این صابون ها به دلیل وجود گلیسیرین در آن ها ملایم تر می باشند اما مواد تشکیل دهنده این صابون ها همچنان می توانند برای پوست تحریک کننده باشند که البته این بستگی به فرمولاسیون و مواد تشکیل دهنده آن ها نیز دارد.

  صابون برای پوست خشک

  از هر 10 نفر یک نفر در طول زندگی خود اگزما را تجربه می کند. در افراد دارای اگزما پوست نسبت به آلرژن ها و محرک ها حساس تر است و باید از صابون های مخصوص اگزما استفاده کنیم. صابون های پاک کننده یک راه عالی برای کمک به تسکین برخی از علائم اگزما و در عین حال تمیز و سالم نگه داشتن پوست هستند. هنگامی که به دنبال صابون برای اگزما هستید نحوه واکنش پوست را در نظر بگیرید تا از تحریک و شیوع بیماری در آینده جلوگیری کنید. هم چنین می توانید از محصولات برند سراوی برای پوست های خشک و حساس استفاده کنید.

   

 • ابزار شستشو و پاکسازی پوست
  ابزار شستشو و پاکسازی...

  پاکسازی پوست صورت

  پاکسازی پوست صورت یک روش عالی برای شادابی و جوانی پوست می باشد. برای داشتن پوستی عالی حتما برنامه منظمی برای پاکسازی پوست صورت خود داشته باشید. یکی از مراحل مهم روتین مراقبت از پوست، پاکسازی است. در پاکسازی پوست صورت ابتدا باید آلودگی ها را از سطح پوست برداشته، پوست های مرده را لایه برداری کنیم و مرحله بعدی تغذیه پوست می باشد. پاکسازی پوست باعث شفافیت آن شده و به شادابی، جوان سازی و هیدراته شدن آن کمک می کند. پاک سازی صورت ازمحبوب ترین درمان های مراقبتی می باشد.

  ابزار شستشو صورت

  شستشو صورت و تمیز نگه داشتن پوست باعث ایجاد شفافیت در پوست شده، سلول های مرده پوست ازبین رفته، لک ها، تیرگی های پوست و خطوط ریز چروک پوستی کاهش پیدا کرده، چربی اضافی پوست از بین می رود و در نتیجه پوستی شاداب و جوان خواهید داشت. برای شستشو صورت می توانید از انواع ابزار برقی و دستی استفاده کنید. برای خرید ابزار شستشو صورت ابتدا باید نوع پوست را شناخته و نیاز پوستتان را در نظر بگیرید و با توجه به این موارد از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید.

  دستگاه شستشو صورت

  دستگاه پاک کننده صورت یکی از ابزارهای مهمی است که به پاکسازی عمیق منافذ، باز کردن منافذ، درمان منافذ باز، درمان مشکلات پوست های چرب و جوش های سر سیاه کمک می کند. تمیز کردن عمیق صورت از طریق دستگاه پاک کننده صورت نتایج موثری در درمان بسیاری از مشکلات پوستی دارد. هم چنین به شما کمک می کند تا ظاهری فوق العاده و چهره ای صیقلی داشته باشید.

  خرید انواع دستگاه پاکسازی صورت

  پاکسازی عمیق صورت منافذ را از آلودگی ها پاک می کند، سلول های مرده پوست را از بین می برد، ناخالصی های پوست را کاهش می دهد و به لایه برداری پوست کمک می کند. سعی کنید پاکسازی صورت و استفاده از ماسک صورت را در روتین پوستی خود جای دهید. انواع مختلفی از دستگاه های پاک کننده صورت مانند برقی، بخار، سیلیکونی، دستی و مکنده وجود دارد و دستگاه هایی هستند که دارای ابزارهای مختلفی بوده که به ماساژ پوست، نرم شدن و از بین بردن آلودگی ها کمک می کنند که می توانید آن ها را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید. دستگاه های بخار باعث کاهش و درمان جوش های سر سیاه شده زیرا تولید کلاژن را افزایش می دهد و سلول های چربی را از بین می برد. این دستگاه ها خاصیت ضد پیری داشته و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کنند. دستگاه شوینده صورت پوست با بخار تمیز کننده بسیار عمیق بوده و با تقویت کلاژن سازی، پوست صورت را سفت کرده و جوش های سر سیاه را از بین می برد.

  ابزار مراقبت از پوست

  در کنار استفاده از محصولات پوستی، استفاده از ابزارهای مراقبتی پوست برای پاکسازی و داشتن پوستی سالم بسیار مرسوم است. یکی از کاربردهای اصلی ابزارهای مراقبت از پوست، پاکسازی عمقی پوست و هم چنین از بین بردن آلودگی های سطح پوست می باشد. ابزارهای مراقبت از پوست با توجه به کارایی و برند آن ها قیمت های متفاوتی دارند و قیمت این محصولات بسته به این که دستگاه برقی، شارژی یا دستی باشد می تواند متفاوت باشد.

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 179 آیتم
نمایش 1 - 60 از 179 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0