فیلتر بر اساس
قیمت
480000 تومان 9377000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم ضد آفتاب

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 66 آیتم
نمایش 1 - 60 از 66 آیتم

کرم ضد آفتاب چیست

کرم ضد آفتاب یک محصول موضعی محافظ نور برای پوست است که عمدتا مقداری از اشعه ماورا بنفش خورشید را جذب می کند یا تا حد بسیار کمی منعکس می کندو در نتیجه به محافظت در برابر آفتاب سوختگی کمک می کند و مهمتر از همه از سرطان پوست جلوگیری می کند. ضدآفتاب ها به صورت های گوناگون لوسیون، اسپری، ژل، فوم و پودری به بازار عرضه می شوند. کرم های ضد آفتاب مکمل های رایج لباس ها، به ویژه عینک های آفتابی، کلاه های آفتابی و لباس های مخصوص محافظ در برابر نور خورشید و سایر اشکال محافظت از نور هستند.

کرم ضد آفتاب چی خوبه

در حالی که برخی از افراد کرم ضد آفتاب را فقط با سفرهای تابستانی به ساحل مرتبط می دانند، کارشناسان معتقدند که این باید بخشی از یک روال مراقبت از پوست در طول سال باشد. ما هر روز بدون در نظر گرفتن فصل، مناسبت و غروب در معرض تابش نور خورشید هستیم و این می تواند باعث سرطان پوست و پیری زودرس پوست شود. بهترین کرم ضد آفتاب باید حاوی SPF50 باشد که برای همه انواع پوست مناسب است.  بافت سبک و لوسیون مانند آن به راحتی جذب پوست می شود و رد سفیدی بر جای نمی گذارد.

خرید کرم ضد آفتاب چی بخرم

به حداقل رساندن آسیب اشعه ماورا بنفش به ویژه برای کودکان و افراد با پوست روشن و کسانی که به دلایل پزشکی حساسیت به نور خورشید دارند بسیار مهم است. کرم های ضد آفتاب حاوی ویتامین E به کاهش خطوط ریز و چین و چروک پوستی کمک کرده و فاقد پارابن بوده و برای استفاده روزانه مناسب می باشد. با استفاده از این ضد آفتاب می توان از علائم پیری پوست جلوگیری کرد. هم چنین می توانید از انواع ضد آفتاب در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

کرم ضد آفتاب چه تاثیری دارد

استفاده از کرم ضد آفتاب می تواند به پیشگیری از ملانوم و کارسینوم، دو نوع سرطان پوست، کمک کند. یک مطالعه در سال 2013 به این نتیجه رسید که استفاده روزانه و جدی از ضد آفتاب می تواند از ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست جلوگیری کند. این مطالعه شامل 900 سفید پوست در استرالیا شد و برخی از آن ها مجبور شدند هر روز به مدت 4 سال و نیم از ضد آفتاب با طیف گسترده استفاده کنند. این نشان داد که افرادی که این کار را انجام می دهند پوست انعطاف پذیر تر و صاف تری نسبت به دیگر افراد دارند.مطالعات نشان داد که استفاده روزانه از ضد آفتاب پیری پوست را در عرض 12 هفته کاهش می دهد. کرم ضد آفتاب ذاتا ضد پیری می باشد زیرا نور خورشید عامل اصلی پیری زودرس است بنابراین ممکن است به طور موقت از ایجاد چین و چروک، لکه های تیره و افتادگی پوست جلوگیری کند.

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0