فیلتر بر اساس
قیمت
1866000 تومان 63000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
جنس صفحات
بیشتر کمتر
دمای حداکثری ( °C )
بیشتر کمتر
تولید یون
بیشتر کمتر
خاموشی خودکار
بیشتر کمتر
تنظیم دما
بیشتر کمتر
صفحه نمایش گر
بیشتر کمتر
قابلیت تولید بخار
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

اتوی مو

نمایش 1 - 39 از 39 آیتم
نمایش 1 - 39 از 39 آیتم

اتوی مو

اتوی مو یکی دیگر از وسایل برقی برای آرایش مو می باشد که با استفاده از گرما موهای شما را صاف می کند. از اتوی مو دو طرفه برای فر کزدن مو نیز می توان استفاده کرد. اتوی مو با ضخامت های گوناگون در بازار موجود می باشد که شما می توانید بسته به نوع کارکرد خود مدل مد نظر خود را خریداری کنید. سعی کنید قبل از استفاده از اتوی مو از اسپری محافظت مو استفاده کنید تا موهای شما آسیب نبیند.

مقایسه انواع اتوی مو

اتوی مو سرامیکی

قیمت اتوی مو سرامیکی نسبت به دیگر مدل ها پایین تر می باشد و برای انواع مو مناسب می باشد. میزان حرارت اتوی مو سرامیکی نسبت به مدل تیتانیومی پایین تر می باشد. نوع حرارت اتوی موی سرامیکی از نوع مادون قرمز بوده و میزان آسیب آن به مو کم می باشد.

اتوی مو تیتانیومی

اتوی مو تیتانیومی سبک وزن بوده و به سرعت گرم می شود. این اتوی مو برای افراد حرفه ای و آرایشگرها مناسب می باشد. برخی از اتوی موهای تیتانیومی دارای یون منفی بوده که رطوبت موها را حفظ کرده و موجب درخشش موها می شود.

اتوی مو تورمالینی

جنس اتوی مو تورمالینی کریستالی می باشد. این اتوی مو موهای شما را براق و درخشان می کند.

خرید اتوی مو

اتوی موها بسته به نوع مدلشان و سایز صفحاتشان دارای قیمت های گوناگون می باشند. بسته به نوع مصرف حرفه ای یا معمولی می توانید اتوی مو مناسب با کارکردتان را خریداری کنید. شما می توانید انواع اتوی مو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0