فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
298000 تومان 32250000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

زنانه

 • اپیلاتور
  اپیلاتور

  اپیلاتور

  اپیلاتور یک دستگاه اصلاح برقی برای رفع موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه موها را از ریشه از پوست خارج کرده و بازه رویش مجدد مو را طولانی تر می کند. هم چنین در استفاده طولانی مدت از این دستگاه موها نازک تر، نرم تر و کم تر می شوند. از این دستگاه می توانید در نقاط مختلف بدن خود مانند دست، پا، زیر بغل، بیکینی و صورت استفاده کنید. دستگاه های اپیلیدی غالبا دارای چندین سر متفاوت می باشند که چندین کار را انجام می دهند. این روش بسته به نوع پوست شما با کمی درد همراه بوده ولی به مرور زمان و بعد از چندین بار استفاده به دلیل کم شدن موها و نازک شدن آن ها درد کمتری را احساس خواهید کرد.

  انواع اپیلاتور

  اپیلاتورها در دو نوع سیمی و شارژی با کیفیت ها، ویژگی ها، سری ها و برند های متنوع در بازار موجود می باشند. دستگاه های اپیلاتور بسته تعداد سری ها و کیفیت و برندشان دارای قیمت های گوناگون نیز می باشند. اپیلاتورهای شارژی برای افرادی که دارای موهای زائد کمتری می باشند و یا زمان رویش مجدد موهایشان بیشتر است مناسب می باشند.

  خرید اپیلاتور

  از مواردی که در هنگام خرید اپیلاتور باید به آن توجه کنید تعداد تیغه های طراحی شده در سری دستگاه می باشد. هر چه تعداد تیغه های تعبیه شده در سری اپیلاتور بیشتر باشد سرعت عملکرد دستگاه بیشتر می باشد. می توانید انواع اپیلاتور اصل و ارجینال را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه و به صورت آنلاین خریداری کنید. بهتر است برای طولانی شدن عمر دستگاه و جلوگیری از بروز حساسیت هر چند وقت یک بار دستگاه را استریل کرده و موهای زائد را به طور کامل بعد از هر بار استفاده از دستگاه خارج کنید.

 • موم بدن
  موم بدن

  موم بدن

  موم بدن در دو نوع سرد و گرم وجود دارد. موم بدن یکی از روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که موها را از ریشه جدا می کند و همانند استفاده از اپیلاتور باعث کم تر شدن موها، نازک شدن آن ها و طولانی شدن بازه رویش مجدد موها می شود. هم چنین موم بدن باعث لایه برداری سطحی از پوست نیز می شود.

  انواع موم بدن

  موم سرد غالبا به موم های آماده ای گفته می شود که به صورت نواری و برای نواحی مختلف بدن وجود دارند و استفاده از آن ها نسبت به سایر مدل ها آسان تر می باشد. دسته دیگر موم ها موم های گرم هستند که به صورت های مختلف قرصی و کاسه ای وجود دارند و باید ابتدا آن ها را گرم کرده و بعد با نوار پارچه ای از آن ها استفاده کرد.

  خرید موم بدن

  موم بدن در صورت های گوناگون قرصی، ورقه ای و کاسه ای و در دو مدل سرد و گرم وجود دارد. موم های ورقه ای نسبت به موم های کاسه ای کاربرد راحت تری دارند. برای استفاده از موم کاسه ای علاوه بر تهیه موم، باید از نوار پارچه ای برای جداسازی مو از سطح پوست و چوب بستنی برای قراردادن موم روی سطح پوست نیز استفاده بکنید. برای خرید انواع موم می توانید آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 • موم صورت
  موم صورت

  موم صورت

  بهتر است از موم صورت بر روی زخم یا خراش تازه پوستی استفاده نشود. هم چنین اگر پوستتان دچار آفتاب سوختگی شده است تا زمان بهبود آن از مصرف موم صورت خودداری کنید.

  انواع موم صورت

  موم صورت یکی از روش های از بین بردن موهای زائد صورت از ریشه می باشد. این موم به صورت نواری و قرصی وجود دارد. موم های نواری صورت به صورت سرد استفاده می شوند و استفاده از آن ها آسان تر می باشد. موم قرصی صورت نیز به روش گرم قابل استفاده می باشد که در عصاره های مختلف موجود می باشد. از شمع صورت گرم و سرد نیز برای از بین بردن موهای زائد بدن می توانید استفاده کنید. موم صورت یکی از روش هایی است که با کمی درد همراه می باشد زیرا موها را از ریشه از پوست جدا می کند و ممکن است بعد از استفاده با کمی سوزش و قرمزی پوست مواجه شوید.

  خرید موم صورت

  هنگام خرید موم صورت با توجه به حجم مو و ضخامت موهایتان نوع موم را انتخاب کنید. اگر موهای ضخیم و زیاد دارید بهتر است از موم سرد و نواری استفاده نکنید و از موم گرم وقرصی استفاده کنید. شما می توانید انواع موم صورت را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 • موبر لیزری
  موبر لیزری

  موبر لیزری

  موبر لیزری یک دستگاه برای از بین بردن موهای زائد می باشد که بازه رشد مجدد مو را طولانی کرده و چون موها را از ریشه از بین برده و می سوزاند باعث نرم تر و سفیدتر شدن پوستتان نیز می شود. هم چنین بعد از اتمام دوره استفاده از لیزر، موها بسیار کم و نازک می شوند و تقریبا از بین می روند. این روش می تواند یک روش تقریبا دائمی برای از بین بردن موهای زائد باشد. موبر لیزری نیز با مقداری درد همراه می باشد. روش موبر لیزری برای افرادی که دارای موهای ضخیم و زیاد می باشند نیز مناسب تر بوده و نتیجه بهتری خواهد داشت. دستگاه لیزر مو با استفاده از پالس های نور لیزر فولیکول مو را از بین می برد و باعث عدم رشد مجدد مو می گردد. استفاده از دستگاه لیزر از سال 1995 در دسترس کلینیک ها قرار گرفت.

  خرید موبر لیزری

  موبر لیزری به صورت خانگی در اندازه کوچک و دستگاه های بزرگ مختص کلینیک ها وجود دارد. شما می توانید برای خرید آنلاین موبر لیزری وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 • تیغ و دسته تیغ
  تیغ و دسته تیغ

  تیغ و دسته تیغ

  اصلاح بدن با تیغ یکی از روش های از بین بردن موهای زائد به روش سطحی می باشد. استفاده بیش از اندازه از تیغ باعث تیره شدن پوست می گردد. در هنگام اصلاح پوست با تیغ بهتر است قبل از استفاده، پوست خود را با صابون یا ژل شستشو بدن آماده کرده و بعد از تیغ برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده کنید. این کار هم چنین باعث می شود تا از بریدگی پوست و ایجاد زخم نیز جلوگیری شود. برای اصلاح، بهتر است از تیغ های چهار یا پنج تیغه استفاده کنید تا در زمان کمتر و با کیفیت بالاتر بتوانید اصلاح موهای زائد را انجام دهید. رعایت بهداشت فردی در استفاده از تیغ و روش اصلاح نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

  خرید تیغ و دسته تیغ

  برای خرید تیغ در نظر گرفتن نوع دسته تیغ و تعداد تیغه های روی تیغ بسیار مهم می باشد. تعداد تیغه ها باعث سریع تر شدن کار می شود و سطح پوست به راحتی صاف می شود. هم چنین نوع دسته تیغ در کارایی آن بسیار مهم می باشد دسته متحرک تیغ باعث بهتر قرار گرفتن تیغ بر روی پوست شده و پستی و بلندی های پوست را تحت پوشش قرار می دهد. برای خرید انواع تیغ می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

   

نمایش 1 - 29 از 29 آیتم
نمایش 1 - 29 از 29 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0