فیلتر بر اساس
قیمت
383000 تومان 800000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

قیچی مو

نمایش 1 - 34 از 34 آیتم
نمایش 1 - 34 از 34 آیتم

خرید قیچی مو

هنگام خرید قیچی مو توجه به کیفیت آن بسیار مهم می باشد زیرا در کوتاهی مو بسیار تاثیر دارد. قیچی های بی کیفیت و کند باعث دو شاخه شدن مو می شوند. شما می توانید با توجه به نوع و مدل کوتاهی های خود قیچی مد نظر خود را خریداری کنید. هم چنین اندازه قیچی با برش دقیق تر آن رابطه مستقیم دارد. شما می توانید برای خرید انواع قیچی مو وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شوید و محصول مورد نظر خود را با قیمت های مقرون به صرفه به صورت آنلاین خریداری کنید.

انواع قیچی مو

قیچی مو بر اساس نوع دسته، مدل کوتاهی مو و حجم مو در انواع مختلف وجود دارد.

قیچی کات یا کوتاهی

این قیچی دارای سه نوع نوک تیز، تیغه کوتاه و تیغه بلند می باشد. نوع نوک تیز آن برای کار خطی و ظریف کاری ها می باشد. تیغه کوتاه آن برای کوتاهی و پیتاژهای عمودی می باشد. نوع تیغه بلند آن برای کوتاهی های صفر درجه می باشد.

قیچی پیتاژ یا اره ای

قیچی های پیتاژ از دسته قیچی های پرکاربرد بوده که برخی از آن ها برای کاربردهای خاص و برخی دیگر برای کوتاهی ساده استفاده می شوند. افراد معمولا نوع قیچی خود را بر اساس مدل کوتاهی مو و نحوه دست گرفتن قیچی انتخاب و خریداری می کنند.

بهترین نوع قیچی مو

قیچی نوک تیز از پرکاربردترین قیچی ها به خصوص در آرایشگاه های مردانه می باشد. آرایشگرها برای انجام کارهای ظریف و خط انداختن از این قیچی استفاده می کنند.

قیمت قیچی مو

انواع قیچی مو با قیمت های متنوع در بازار موجود می باشند. شما می توانید بسته به برند و نوع قیچی، محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0