فیلتر بر اساس
قیمت
1370000 تومان 59000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
جنس صفحات
بیشتر کمتر
دمای حداکثری ( °C )
بیشتر کمتر
تولید یون
بیشتر کمتر
خاموشی خودکار
بیشتر کمتر
تنظیم دما
بیشتر کمتر
صفحه نمایش گر
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

سشوار

نمایش 1 - 28 از 28 آیتم
نمایش 1 - 28 از 28 آیتم

سشوار

تفاوت سشوارها در نوع و میزان گرمایش آن ها می باشد. سشوارهای با کیفیت دارای جریان های هوایی گرم یکنواخت می باشد و به سرعت موهای شما را خشک می کند. کلمه تورمالین که بر روی خشک کن ها زده شده یک سنگ قیمتی می باشد که به صورت پودر ریز خرد شده و در اجزای داخلی سشوار قرار دارد. وقتی این پودر گرم، سرد یا تحت فشار قرار می گیرد یک بار الکتریکی تولید می کند و یون های منفی و گرمای مادون قرمز را منتشر می کند. گرمای مادون قرمز رطوبت مو را مسدود می کند در حالی که یون های منفی کوتیکول مو را می بندند تا موهایی براق و بدون وز داشته باشید. هنگام خرید سشوار مطمئن شوید که در آن از تورمالین استفاده شده است نه از پوشش تورمالین. هم چنین سشوارهایی که در ساختار خود دارای سرامیک می باشند از دسته سشوارهای با کیفیت بالا می باشند. سرامیک موجود در سشوار به سرعت و به طور یکنواخت سراسر سطح خود را گرم می کند و گرمای آن مادون قرمز می باشد و موها را به آرامی از داخل به بیرون خشک می کند و از آسیب رسیدن  به مو جلوگیری می کند.

مقایسه سشوار

سشوارهایی که دارای گرمای مادون قرمز می باشند نسبت به دیگر نمونه ها گران تر هستند. گرمای مادون قرمز گرمای تابشی می باشد بنابراین اشیا را از داخل به بیرون گرم می کند و گرمای آن ملایم و در عین حال قدرتمند می باشد و برای افرادی که موهای خشک، آسیب دیده یا رنگ شده دارند انتخاب خوبی می باشد. این سشوار سطح مو را خشک کرده اما رطوبت داخل مو را از بین نمی برد. این سشوار رطوبت مو و درخشندگی آن را حفظ می کند و رنگ مو را برای مدت طولانی تر حفظ می کند. هم چنین عدد وات بر روی سشوارها با سرعت خشک کردن آن رابطه مستقیم دارد. اگر موهای ضخیمی دارد سشوار با 1800 وات یا بیشتر از آن را انتخاب کنید. هم چنین سشوارهای AC از DC قوی تر هستند.

خرید سشوار

بسته به نوع کارکردتان می توانید از انواع سشوار استفاده کنید. اگر برای مصرف معمولی می خواهید استفاده از سشوارهای DC نیز مناسب می باشند. ولی اگر آرایشگاه دارید و یا مصرفتان زیاد است بهتر است از سشوارهای AC  استفاده کنید. برای خرید انواع سشوار می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0