فیلتر بر اساس
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

بیگودی برقی

هیچ محصولی در این دسته وجود دارد

خرید بیگودی برقی

دستگاه های بیگودی برقی مانند اتوی مو دارای انواع گوناگون می باشند. این بیگودی ها در برندها وقیمت های متنوع در بازار موجود می باشند. مهم ترین موضوع هنگام خرید بیگودی توجه به سایز آن می باشد. سایز بیگودی در اندازه فر موهایتان تاثیر مستقیم دارد. برای خرید انواع بیگودی برقی می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

انواع بیگودی برقی

لوازم آرایشی برقی موی سر دارای چندین نوع مختلف می باشند. برای فر کردن موهایتان می توانید از انواع بیگودی برقی و غیر برقی استفاده کنید. استفاده از بیگودی های غیر برقی آسیب کمتری به مو می زند.

بیگودی دستی

بیگودی های دستی معمولا از جنس پلاستیک و فلز بوده و طریقه استفاده از آن بسیار راحت می باشد. فقط کافی است موهای خود را دور آن بپیچید، تا موهایی خوش حالت و فر داشته باشید.

بیگودی برقی

این مدل موهای شما را با حرارت حالت دار می کند. این بیگودی دارای تعداد زیادی رول حالت دهنده بوده که دارای سایزهای متفاوت می باشند و انواع فر ریز، درشت و متوسط را ایجاد می کنند. برای فر کردن موها با این دستگاه ابتدا رول ها را داخل دستگاه قرار داده تا گرم شود سپس موها را دور رول پیچیده تا موهایی خوش حالت و فر داشته باشید.

بهترین بیگودی برقی

بهترین بیگودی برقی برندهای رمینگتون و بابلیس می باشند. این بیگودی ها در بازار موجود بوده و می توانید از طریق آنلاین با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید.

بیگودی برقی بابلیس

بیگودی برقی بابلیس دارای خاصیت نرم کننده یونی برای مو بوده و سیستم خاموشی خودکار دارد.

بیگودی برقی رمینگتون

در برخی مدل های بیگودی برقی رمینگتون، بیگودی ها از جنس سرامیک می باشند. بیگودی های سرامیکی دارای پخش مناسب دما  بوده و مقاومت آن در برابر حرارت بالا می باشد.

قیمت بیگودی برقی

قیمت بیگودی برقی بسته به نوع، برند و سایز آن متفاوت می باشد. تعداد بیگودی های موجود در محصول با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. شما می توانید انواع بیگودی برقی را با قیمت مقرون به صرفه از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی خریداری کنید.

روش استفاده از بیگودی برقی

ابتدا بیگودی ها را روی پایه گذاشته و دستگاه را به برق بزنید. موهایتان را شانه بزنید و دور بیگودی ها بپیچید و گیره را روی بیگودی نصب کنید تا موهایتان را نگه دارد. برای این کار باید موهایتان خشک باشد. برای پیچیدن موهایتان بهتر است موها را دسته بندی کنید و قسمت به قسمت موهای خود را بپیچید.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0