فیلتر بر اساس
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

لنز زیبایی

هیچ محصولی در این دسته وجود دارد

خرید لنز زیبایی

هنگام خرید لنز زیبایی نیاز خود و انواع مختلف لنز را به دقت مشاهده کنید. دامنه انتخاب لنز امروزه برای مشتریان زیاد بوده و انتخاب را برای افراد سخت تر می کند. لنزهای رنگی که برای تغییر رنگ قرنیه استفاده می شوند و برای مهمانی ها و مجالس مناسب می باشند. هنگام خرید لنز زیبایی حتما به برند و کیفیت لنز توجه کنید زیرا این محصول به طور مستقیم با چشم در ارتباط بوده و بسیار حساس می باشد. برای خرید آنلاین لنز زیبایی می توانید انواع آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت لنز رنگی

لنز های رنگی دارای برند ها و کیفیت های متفاوت بوده و قیمت های گوناگون نیز در بازار وجود دارد. هرچه کیفیت لنز مرغوب تر باشد قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

لنز چیست و چگونه استفاده می شود؟

لنزها بر اساس کاربردشان کارایی های متفاوتی دارند. لنزهای طبی برای افرادی که مشکل بینایی دارند استفاده می شوند و دسته دیگری از لنزها برای زیبایی و تغییر رنگ قرنیه چشم استفاده می شوند. هنگام استفاده از لنز حتما باید به رعایت نکات بهداشتی توجه کنید زیرا ممکن است فرد دچار عفونت شده و بسیار خطرناک می باشد. ممکن است بعد از گذاشتن لنز چشم شما دچار سوزش شود که ممکن است به دلیل حساس بودن چشم، استفاده از لنز نامرغوب و یا رعایت نکردن بهداشت باشد. استفاده از یک لنز با کیفیت بسیار مهم می باشد.

انواع لنز

لنز طبی

لنزهای طبی برای افرادی که مشکل بینایی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. این لنز ها برای برطرف کردن مشکلات نزدیک بینی، آستیگماتیسم و پیر چشمی کاربرد دارند.

لنز رنگی

لنزهای رنگی برای تغییر رنگ قرنیه چشم بوده و بیشتر کاربرد آرایشی دارند. این لنز ها برای مجالس و مهمانی ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

لنز رنگی

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0