فیلتر بر اساس
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

نوار بهداشتی

هیچ محصولی در این دسته وجود دارد

نوار بهداشتی

از نوار بهداشتی برای دوران قاعدگی و مصرف روزانه می توان استفاده کرد. نوار بهداشتی حاوی پوششی از الیاف مصنوعی، توده ای از پنبه و مواد جاذب مایعات می باشد. اولین نوار بهداشتی توسط پرستاران فرانسوی در بیمارستان ها یافت شد که از باند خمیر چوب ساخته شده بود. باندها آن قدر جذاب و ارزان هستند که به جای شستن و استفاده مجدد دور انداخته می شوند. در سال 1896، جانسون حوله بهداشتی را طراحی کرد که نوار بهداشتی با کمربند لیستر استفاده می شد. در اوایل دهه 1970 میلادی پیشرفتی در زمینه پدهای یک بار مصرف نیز رخ داد.

انواع نوار بهداشتی

نوار بهداشتی در سایزها، جنس ها و برندهای گوناگون موجود می باشد. نوار بهداشتی روزانه یا پد روزانه که معمولا در سایز کوچک به بازار عرضه می شود بسیار نازک بوده و برای مصرف روتین بانوان مناسب می باشد. هم چنین افرادی که پوست حساسی دارند و استفاده از نوار بهداشتی باعث ایجاد خارش پوستی و قرمزی پوستشان می گردد بهتر است از نوار بهداشتی بافت کتان استفاده کنند. نوار بهداشتی های مشبک دارای جذب بالا بوده ولی افرادی که دارای پوست های حساس می باشند بهتر است از این نوع استفاده نکنند زیرا ممکن است باعث تشدید و یا وجود حساسیت پوستی در این افراد گردد.

خرید نوار بهداشتی

در هنگام خرید نوار بهداشتی توجه به نوع نیاز خود، سایز، جنس و برند محصول بسیار حائز اهمیت می باشد. شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی انتخاب کرده و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0