فیلتر بر اساس
قیمت
29000 تومان 5699000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

نرم کننده

نمایش 1 - 39 از 39 آیتم
نمایش 1 - 39 از 39 آیتم

شامپو نرم کننده

استفاده از شامپو نرم کننده موهای خشک را نرم و لطیف می کند. استفاده از شامپو نرم کننده برای موهای فر باعث می شود تا موها حالت شکننده نداشته باشند. بیرونی ترین لایه مو از کوتیکول ساخته شده است که زیبایی و ظاهر موی شما به یک دست بودن این لایه بستگی دارد. نرمی مو، براق بودن مو و انعطاف پذیری مو به این لایه بستگی دارند. نرم کننده مو بر روی سطح خارجی مو تاثیر می گذارد. نرم کننده مو، موهای شما را براق می کند. نرم کننده خا فقط بر روی سطح خارجی مو اثر گذاشته و تاثیری بر عمق مو ندارند. تاثیر نرم کننده موقت بوده و با شستن مواز بین می رود. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به مو، نرم کننده ها برای سطح خارجی مو ساخته شده اند و با ایجاد یک لایه بر روی سطح خارجی مو، آن را صاف و یکدست می کند. نرم کننده ها موها را مرطوب نگه داشته و باعث درخشش آن ها می شوند. الکتریسیته ساکن موها را خنثی می کند. نرم کننده ها حاوی پروتئین بوده و موها را تقویت و لطیف می کند. نرم کننده ها موها را نرم و خوش حالت می کنند.

انواع شامپو نرم کننده

نرم کننده ها با عملکردهای گوناگون وجود دارند که هر کدام باید در شرایط مناسب و روی موهای خاص به کار روند. برخی از نرم کننده ها برای استفاده روزانه بوده و برخی دیگر برای استفاده هفتگی و ماهانه هستند. برای موهای آسیب دیده و خشک نیز باید از نرم کننده های قوی تر استفاده کنیم.

خرید شامپو نرم کننده

ظاهر شامپو نرم کننده برای جذب و خرید شامپو بسیار مهم می باشد. قبل از خرید شامپو نرم کننده به ترکیبات سازنده آن توجه کنید تا نرم کننده ای متناسب با موی خود را بتوانید انتخاب کنبد. انواع نرم کننده را می توانید به راحتی و به صورت آنلاین از سایت اینترنتی فروشگاه شیک بیوتی خریداری کنید. هم چنین برای تثبیت رنگ مو و جلوگیری از ریزش مو می توانید از نرم کننده استفاده کنید. ابتدا نوع مو خود را شناخته و محصول مورد نظر خود را انتخاب و از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0