فیلتر بر اساس
قیمت
135000 تومان 145000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم موبر

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

کرم موبر

کرم موبر وسیله ای برای از بین بردن موهای زائد بدن به صورت سطحی می باشد که در برندهای گوناگون در بازار وجود دارد. این روش بدون درد بوده و نسبت به روش های دیگر آسان تر و کم هزینه تر می باشد. برای استفاده از کرم موبر بهتر است حتما قبل از استفاده بر روی یک نقطه کوچک از بدن تست کنید تا از بروز حساسیت پوستی جلوگیری کنید. در این روش چون موها به صورت سطحی از روی پوست برداشته می شوند نسبت به روش های دیگر رشد و پیدایش مو سریع تر رخ می دهد. اکثر کرم های موبر به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در خود دارای بوی مطلوبی نیستند.

انواع کرم موبر

کرم موبر بر اساس نوع استفاده و نوع پوست فرد در دسته های گوناگون وجود دارد. کرم های موبر در دسته های مخصوص صورت، بدن و نواحی حساس وجود دارند. هم چنین کرم های موبر بر اساس نوع پوست شما در دسته های پوست های خشک، نرمال و حساس نیز در بازار موجود می باشند. کرم های موبر صورت در مقایسه با کرم های موبر بدن دارای ترکیبات و فرمولاسیون ملایم تری می باشند زیرا پوست های صورت از بدن نازک تر بوده و بافت پوست صورت نسبت به بدن نیز حساس تر می باشد.

خرید کرم موبر

کرم موبر روشی ساده و بدون درد بوده و نسبت به تیغ موها را نرم تر کرده و عمقی تر از تیغ مو را جدا می کند. استفاده مداوم از کرم موبر موها را نازک تر کرده و آن را کاهش می دهد. بهتر است از کرم موبر بر روی زخم یا خراش پوستی استفاده نکنید. در نظر داشته باشید که استفاده بیش از حد از کرم موبر ممکن است باعث تیره شدن پوست شما گردد. بهتر است از کرم موبر برای پوست های حساس و در نقاط حساس پوستی مانند اطراف چشم استفاده نشود. شما می توانید انواع کرم موبر را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0