فیلتر بر اساس
قیمت
48000 تومان 6656000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

حالت دهنده و کرم مو

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 77 آیتم
نمایش 1 - 60 از 77 آیتم

خرید حالت دهنده و کرم مو

شما با توجه به نوع نیاز خود و جنس موهایتان می توانید از انواع حالت دهنده استفاده کنید. هم چنین می توانید انواع حالت دهنده مو اصل و ارجینال را از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با پایین ترین قیمت به صورت آنلاین خریداری کنید.

انواع حالت دهنده و کرم مو

حالت دهنده ها در انواع گوناگون اسپری، کرم، چسب، ژل و واکس در بازار موجود می باشند. این حالت دهنده ها در برندهای گوناگون و با کیفیت های گوناگون موجود می باشند.

ژل مو

ژل مو یکی از حالت دهنده های محبوب و قدیمی می باشد. با استفاده از ژل مو می توانید حالت موهای خود را برای چندین ساعت حفظ کنید. هم چنین در برخی مراسم نیز می توانید از ژل مو برای حفظ حالت موهای خود استفاده کنید. بهتر است از ژل مو بر روی موهای نم دار استفاده کنید و بر روی ریشه مو نمالید تا مو صاف نشود.

کرم مو

کرم مو یکی از حالت دهنده هایی است که نسبت به بقیه دارای ماندگاری کمتری بوده و بافتی سبک و طبیعی بر روی مو دارد. هم چنین این کرم موهای شما را تقویت، درخشان و نرم می کند.

اسپری یا تافت مو

اسپری مو دارای قدرت های گوناگون در بازار وجود دارند. برخی از این اسپری ها حاوی کراتین بوده و خواص تقویت کنندگی برای مو نیز دارند. این اسپری ها دارای مواد درخشان کننده برای مو نیز می باشند. اسپری هایی با قدرت پایین تر برای مصرف روزانه و اسپری های با قدرت بالا برای مجالس قابل استفاده می باشند.

چسب مو

چسب مو از دیگر محصولات حالت دهنده بوده که بسیار قوی می باشد و موها را سفت کرده و حالت موها را برای مدت طولانی تر نگه می دارد.

بهترین حالت دهنده و کرم مو

بهترین حالت دهنده مو می تواند کرم مو می باشد زیرا بسیار سبک بوده و موهای شما را در فرم طبیعی خود حفظ می کند بدون این که موهای شما را سفت کند. میزان نگه داری کرم مو نسبت به دیگر محصولات حالت دهنده مو کم تر بوده و برخی از این کرم ها دارای خاصیت ترمیم کنندگی و تقویت مو نیز می باشند. سعی کنید هنگام استفاده از کرم مو از برخورد آن با کف سر جلوگیری کنید تا باعث ریزش موهایتان نشود. هم چنین می توانید از برندهای لورآل، او جی ایکس، آلبورا، لویز و گیسو حالت دهنده مو خود را انتخاب کنید.

قیمت حالت دهنده و کرم مو

انواع حالت دهنده مو با برندها، کیفیت ها و قیمت های گوناگون در بازار و سایت های فروش آنلاین همانند دیجی کالا وجود دارند. کیفیت محصول با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. شما با توجه به میزان بودجه خود می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق آنلاین با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

روش استفاده از حالت دهنده و کرم مو

بهتر است هنگام استفاده از انواع حالت دهنده موهای شما تمیز بوده و روی موهای نم دار استفاده کنید. تا حد امکان سعی کنید مقدار کمی از حالت دهنده بر روی موهای خود استفاده کنید زیرا مقدار زیاد آن باعث چرب شدن موهای شما می شود و جلوه بدی به موهایتان می دهد.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0