فیلتر بر اساس
قیمت
35000 تومان 480000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

شانه و برس

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم

خرید شانه و برس

شانه و برس در سایزها و شکل های گوناگون وجود دارند. شما بسته به نوع و حجم موهای موهای خود باید بهترین برس را برای خود انتخاب کنید. برای موهای فر بهتر است از شانه های دندانه درشت استفاده کنید تا بتوانید موهای خود را به راحتی شانه کرده و فر موهایتان حفظ شود. هم چنین برس ها دارای دندانه هایی با جنس های مصنوعی و طبیعی می باشند. شانه های دندانه مصنوعی برای موهای ضخیم مناسب می باشند و گره موهایتان را باز می کنند. همچنین این برس ها دارای قیمت پایین تری می باشند.

انواع شانه و برس

برس تخت

این برس برای انواع مو قابل استفاده می باشد و برای باز کردن گره مو مناسب می باشد.

برس پیچی

با برس پیچی می توانید موهای خود را حجم دهید و با استفاده از سشوار موهای خود را حالت دهید. برس های پیچی سرامیکی هنگام استفاده با سشوار حرارت را جذب کرده و به موها انتقال می دهد که باعث سریع تر فرم گرفتن موها می شود.

بهترین شانه و برس برای مو

بهترین برس برای مو برس هایی با دندانه های طبیعی بوده که آسیب کمتری به مو می زند و مو را خرد نکرده و از ایجاد موخوره در مو جلوگیری می کند. این شانه ها برای افرادی که دارای موهای ظریف و صاف می باشند مناسب بوده و چربی طبیعی موها را به طور یکنواخت پخش می کند.

فرق شانه و برس

برس ها معمولا فرمی تخت داشته و برای باز کردن گره مو و موهای حجیم و ضخیم می باشند اما شانه ها دارای دندانه های کم بوده و معمولا برای موهای فر استفاده می شوند. توجه به بهداشت برس و شستن شانه نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت شانه و برس

شانه ها و برس ها در قیمت و برندهای گوناگون در بازار و سایت هایی از قبیل دیجی کالا وجود دارند. شما می توانید با توجه به نوع و حجم موهایتان و در نظر گرفتن بودجه خود محصول مورد نظر خود را از طریق آنلاین از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0