فیلتر بر اساس
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

موم بدن

هیچ محصولی در این دسته وجود دارد

موم بدن

موم بدن در دو نوع سرد و گرم وجود دارد. موم بدن یکی از روش ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد که موها را از ریشه جدا می کند و همانند استفاده از اپیلاتور باعث کم تر شدن موها، نازک شدن آن ها و طولانی شدن بازه رویش مجدد موها می شود. هم چنین موم بدن باعث لایه برداری سطحی از پوست نیز می شود.

انواع موم بدن

موم سرد غالبا به موم های آماده ای گفته می شود که به صورت نواری و برای نواحی مختلف بدن وجود دارند و استفاده از آن ها نسبت به سایر مدل ها آسان تر می باشد. دسته دیگر موم ها موم های گرم هستند که به صورت های مختلف قرصی و کاسه ای وجود دارند و باید ابتدا آن ها را گرم کرده و بعد با نوار پارچه ای از آن ها استفاده کرد.

خرید موم بدن

موم بدن در صورت های گوناگون قرصی، ورقه ای و کاسه ای و در دو مدل سرد و گرم وجود دارد. موم های ورقه ای نسبت به موم های کاسه ای کاربرد راحت تری دارند. برای استفاده از موم کاسه ای علاوه بر تهیه موم، باید از نوار پارچه ای برای جداسازی مو از سطح پوست و چوب بستنی برای قراردادن موم روی سطح پوست نیز استفاده بکنید. برای خرید انواع موم می توانید آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0