فیلتر بر اساس
قیمت
4569 تومان 11800000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

شامپو

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 79 آیتم
نمایش 1 - 60 از 79 آیتم

خرید شامپو

هنگام خرید شامپو باید به نوع مو و نیاز خود توجه کنید. هم چنین در هنگام خرید شامپو قیمت محصول مورد نظر و مقرون به صرفه بودن آن نیز مورد توجه می باشد. کیفیت محصول با قیمت آن نیز ارتباط مستقیم دارد. شما می توانید انواع شامپو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن بفرمایید و محصول مورد نطر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

قیمت شامپو 

شامپو ها بسته به برند، کاربرد و کیفیت در قیمت های مختلف وارد بازار می شوند. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود بهترین محصول موجود در بازار را خریداری کنید.

انواع شامپو

شامپوها در انواع مختلف در بازار وجود دارند. شامپوهای موجود در بازار در دسته های شامپوهای روزانه، شامپو برای موهای چرب، شامپو آبرسان، شامپو مخصوص موهای رنگ شده، شامپو براق کننده، شامپو حجم دهنده، شامپو بدون سولفات، شامپو مخصوص موهای نرمال، شامپو ارگانیک، شامپو دو در یک، شامپو خشک، شامپو دارویی و شامپو شنا گران به بازار عرضه می شوند.

شامپو روزانه

شامپوهای روزانه حاوی موادی می باشند که به موی شما آسیب کمتری بزنند و قدرت پاک کنندگی پایین تری دارند تا موهای شما را خشک و شکننده نکنند.

شامپو برای مو های چرب

عوامل زیادی باعث چرب شدن مو می شوند که می توان به شستشوی زیاد و دست کشیدن زیاد روی مو اشاره کرد اما گاهی اوقات ترشح زیاد غدد چربی بر روی سر باعث این امر بوده و ارثی می باشد. اکثر افرادی که دارای مو چرب می باشند باید به صورت روزانه موهای خود را بشویند. شامپو موهای چرب معمولا PH بالا داشته و موهای شما را مرطوب نگه می دارند، چربی پوست سر را کاهش داده اما موهای شما را خشک نمی کنند و به از بین بردن شوره سر نیز کمک می کنند.

شامپو آبرسان

شامپو های آبرسان PH پوست سر را در حالت تعادل نگه می دارند. برای تقویت و درخشان کردن موهای خود می توانید از این شامپو استفاده کنید. شامپوهای آبرسان معمولا بدون سولفات و پارابن بوده و ملایم می باشند.

شامپو مخصوص مو های رنگ شده

این شامپوها فاقد سولفات و پارابن می باشند. این شامپوها حاوی پروتئین بوده تا موهای شما را تقویت و ویتامینه کند و از کدر شدن مو و خشک شدن آن جلوگیری کند.

شامپو براق کننده

این شامپوها مانند یک پاک کننده معمولی عمل کرده و موهای شما را آبرسانی کرده تا از کدر شدن آن جلوگیری کند.

شامپو حجم دهنده 

افرادی که دارای موهای نازک و کم پشت هستند می توانند از این شامپو استفاده کنند.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0