کلیه فعالیت های فروشگاه شیک بیوتی مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که قوانین فروشگاه در آینده تغییر کرد، این صفحه بروزرسانی می شود و به کاربران اطلاع داده می شود.

تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه توسط شیک بیوتی از شرکت ها و نمایندگی های معتبر تهیه می شود. شیک بیوتی وظیفه بررسی اولیه کالا ها مانند بسته بندی سالم، تاریخ انقضا را دارد.

- وقتی شما از فروشگاه شیک بیوتی سفارش خود را ثبت می کنید، ایمیل و پیامکی از طرف ما برای شما ارسال می شود که حاوی فاکتور خرید است.

همچنین تنها راه ارتباطی با مشتریان ایمیل، شماره تلفن که در بخش تماس با ما سایت قرار دارد می توانید سوال خود را مطرح کنید.

تمام مطالب، عکس، ویدیو، لوگو جزو اموال شیک بیوتی است و هر گونه استفاده از این موارد بدون کسب مجوز کتبی از شیک بیوتی پیگرد قانونی دارد.

آدرس اصلی فروشگاه شیک بیوتی www.Shikbeauty.com است و ما با شما تنها از طریق ایمیل های اصلی شرکت در تماس هستیم.

تایید صلاحیت حساب کاربری شما به عهده فروشگاه شیک بیوتی می باشد. در صورتی که حساب کاربری شما باعث ایجاد تخلف شود، فروشگاه شیک بیوتی اختیار مسدود کردن حساب کاربری شما را دارد.

روز های کاری از شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنا روز های تعطیل رسمی کشور است.

تمام سفارش های که در شیک بیوتی ثبت می شود کد پیگیری آن برای مشتریان از طریق ایمیل و پیامک ارسال می شود و کاربران می توانند با این کد وضعیت سفارش خود را پیگیری کنند.

در صورتی که مشکلی در پردازش سفارش مانند اتمام موجودی یا انصراف مشتری رخ دهد مبلغ سفارش ظرف ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

در صورتی که اشتباهی در درج قیمت نهایی کالا به وجود بیاید، شیک بیوتی حق دارد سفارشات مشتریانی که این کالا را سفارش داده اند را لغو کند و مبلغ آن را به حساب مشتری واریز می کند.

کاربران هنگام ثبت سفارش، وظیفه دارند اطلاعات صحیح مانند آدرس، کد پستی، شماره تلفن و ایمیل خود را در فرم سفارش درج کنند لذا اگر اشتباهی از طرف کاربر رخ دهد، قابل پیگیری نیست.

کالایی که در سبد خرید اضافه می شود به مفهوم خرید نهایی نیست لذا ممکن است کاربر دیگیری خرید خود را سریع نهایی کرده و مبلغ آن را پرداخت کند و از موجودی کالا کم خواهد شد.

مدت زمان ارسال برای کالاها متفاوت است. کالاهای موجود در انبار ایران 24 بعد از ثبت سفارش برای مشتریان تهران و 48 تا 72 ساعت برای مشتریان شهرستان ارسال خواهد شد. برای کالاهای موجود در انبار امارات بین 8 تا 12 روز کاری می باشد. هنگام ثبت سفارش این بازه برای شما مشخص می شود.

تبصره 1 : بدلیل شیوع بیماری کرونا تمامی ارسال ها بسته به نوع کالا با تاخیر انجام میشود.

تبصره 2:در صورتی که شما سفارش خود را ثبت بنمایید ولی در بازه تحویل کالا کشور دچار شرایط غیر عادی و فورس ماژور شود ،مانند بسته شدن مرزها ، تعطیلی گمرک ، قطعی اینترنت ، اعتراضات و .... به گونه ای که باعث تاخیر در ارسال کالا گردد،امکان کنسل کردن سفارش وجود ندارد و  پس از برگشت به شرایط عادی، سفارش شما برای شما ارسال خواهد گردید.

فروشگاه شیک بیوتی همواره تلاش خود را می کند که تمامی سفارشات صحیح و سالم به دست مشتری برسد و بسته بندی استاندارد داشته باشد که هنگام حمل و نقل به آن آسیب نرسد ولی اگر هنگام حمل و نقل آسیب به کالا وارد شود شیک بیوتی مسئولیتی بابت این مشکل ندارد.

تبصره 1:  با توجه به تایید کارشناس در صورت قرار بر تعویض و یا عودت کالا ، می بایست کالای برگشتی بدون هیچ خرابی و یا بازشدگی در ساعات اداری شرکت به خود پرسنل این مجموعه تحویل داده شود. در غیر این صورت هر گونه حادثه و یا خرابی در کالا به عهده خریدار بوده و قرار تعویض و یا عودت لغو خواهد شد.


محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0