فیلتر بر اساس
قیمت
458000 تومان 9859000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پالت سایه

نمایش 1 - 51 از 51 آیتم
نمایش 1 - 51 از 51 آیتم

خرید پالت سایه

پالت سایه یکی از کارآمدترین وسایل آرایشی بوده و مورد نیاز افراد نیز می باشد. پالت سایه دارای رنگ ها و مدل های متنوع بوده و بسته به برند و کیقیت دارای قیمت های مختلف در بازار می باشند. برای خرید آنلاین پالت سایه می توانید انواع مدل ها و برندهای آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت پالت سایه

سایه ها دارای برندها، کیفیت ها و تنوع رنگی متفاوت می باشند که با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند. هنگام خرید پالت سایه بودجه خرید خود، کاربرد آن و نیاز خود را در نظر بگیرید و بسته به حرفه ای بودن و یا مصرف روزانه پالت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پالت سایه چیست و چگونه استفاده می شود؟

پالت سایه چشم یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی می باشد که برای جلوه بیشتر چشم و در پشت پلک استفاده می شود و دارای رنگبندی و کیفیت های گوناگون می باشند. سایه ها بسته به کیفیت، پیگمنت رنگی و جنس دارای انواع مختلفی می باشند که کاربردهای گوناگون نیز دارند.

انواع پالت سایه 

پالت سایه اکلیلی

پالت سایه اکلیلی برای مصرف در مهمانی ها و مجالس مناسب می باشد. پالت سایه پودری یکی از قدیمی ترین و رایج ترین لوازم آرایشی بوده که به صورت اکلیلی، مات و براق وجود دارند. این نوع سایه در فرمت فشرده و رنگ های گوناگون وارد بازار شده اند.

پالت سایه مات 

پالت سایه مات برای مصرف در روز می باشد. سایه پودری مات را نباید بر روی پلک ماساژ دهید.

پالت سایه براق 

پالت سایه براق برای مصرف در شب می باشد. برای استفاده از سایه براق حتما از براش استفاده کنید.

پالت سایه مایع

پالت سایه مایع به صورت برق لب یا رژلب بوده و برای مصرف افراد مبتدی مناسب می باشد. پالت سایه مایع در رنگ های متنوع در بازار وجود دارند که بسته بندی آن ها معمولا به صورت تک رنگ می باشد. برای استفاده از این سایه حتما از براش استفاده کنید. از این سایه به عنوان خط چشم نیز می توانید استفاده کنید اما به دلیل خشک شدن سریع آن هنگام استفاده از آن باید با دقت این کار را انجام دهید.

پالت سایه 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0