فیلتر بر اساس
قیمت
24000 تومان 45000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
خاموشی خودکار
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

مسواک

نمایش 1 - 17 از 17 آیتم
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم

مسواک

در زمان های قدیم از ترکه نازک نوعی درخت، مسواک چوبی تولید کرده بودند که در قسمت انتهایی آن الیاف ساییده شده داشت و برای پاکسازی دندان از مواد غذایی از آن استفاده می کردند. به مرور زمان مسواک ها با دسته ها و الیاف گوناگون ساخته شدند و به بازار عرضه شدند. مسواک نقش بسیاری در بهداشت دهان و دندان دارد. از قرار دادن سرپوش بر روی مسواک قبل از خشک شدن فرچه آن خودداری کنید زیرا ماندن رطوبت در فرچه مسواک موجب تولید باکتری می شود. بعد از استفاده از مسواک آن را کامل شسته و مواد غذایی را از آن خارج کنید و اجازه دهید تا مسواک کاملا خشک شود. سعی کنید مسواک خود را چند ماه در میان تعویض کنید. به محض تغییر حالت فرچه مسواک و خارج شدن آن از حالت استاندارد مسواک خود را تعویض کنید تا از آسیب به دندان و لثه خود جلوگیری کنید.

مسواک برقی یا دستی؟؟

مسواک برقی و دستی هر دو به یک میزان می توانند در پاکسازی دهان و دندان موثر باشند. اما مسواک های برقی برای کودکان و یا اقرادی که به دلیل ضعف حرکتی نمی توانند به درستی از مسواک دستی استفاده کنند به مراتب می تواند مفید تر واقع شود، اما لزوما به این معنا نیست که مسواک برقی دندان های شما را تمیز تر می کند. استفاده از نخ دندان بعد از استفاده از مسواک یکی از نکات بسیار مهم می باشد که اغلب افراد به آن توجه نمی کنند زیرا برخی از نقاط بین دندانی با مسواک تمیز نشده و وجود مواد غذایی در این نقاط باعث پوسیدگی دندان و بوی بد دهان می شوند. بنابراین سعی کنید بعد از مسواک حتما از نخ دندان برای پاکسازی کامل دهان خوداز مواد غذایی و جلوگیری از پوسیدگی دندان های خود، استفاده کنید.

خرید مسواک

هنگام خرید مسواک به جنس دندان و حساسیت لثه های خود توجه کنید. سعی کنید تا حد امکان از مسواک هایی با کیفیت بالا و برندهای مرغوب استفاده کنید تا از آسیب به دندان هایتان جلوگیری کنید و بتوانید به خوبی محیط دهانی خود را از باکتری ها پاکسازی کنید. برای خرید انواع مسواک اصل و ارجینال می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را به راحتی و به صورت آنلاین با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0