فیلتر بر اساس
قیمت
125000 تومان 9400000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

سایه

نمایش 1 - 36 از 36 آیتم
نمایش 1 - 36 از 36 آیتم

خرید سایه چشم 

یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی سایه چشم می باشد. با سایه چشم می توان چشم هایی جذاب و درشت را ایجاد کرد. برای خرید و انتخاب رنگ سایه بهتر است رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید سایه دل خواه خود را انتخاب کنید. هم چنین انواع سایه و برندهای آن را می توان در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی ببینید و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. استفاده از سایه و طریقه زدن آن در فرم چشم تاثیر به سزایی دارد.

قیمت سایه چشم 

سایه چشم با کیفیت ها و برندهای مختلف در بازار وجود دارند. این محصولات دارای قیمت های متفاوتی می باشند که شما می توانید با توجه به نوع نیاز و بودجه خود خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. هنگام خرید سایه چشم به رنگ چشم خود نیز توجه کنید.

انواع سایه چشم 

سایه چشم در فرم های گوناگون، با توجه به کاربرد و نیاز فرد وجود دارند.

سایه چشم مات 

سایه چشم مات نور را منعکس نمی کند و درخششی ندارد و می توان از آن به عنوان سایه پایه استفاده کرد.

سایه چشم براق

این سایه ها بسیار درخشان بوده و در پشت پلک و چین و چروک ها جمع نمی شود و چشم ها را جذاب و زیبا می کنند. استفاده از رنگ های تیره شاین برای آرایش بسیار مناسب می باشند.

سایه چشم اکلیلی

این سایه بسیار پرطرفدار بوده و برای افرادی که حرفه ای نیستند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد. سایه های اکلیلی را می توان برای مهمانی ها نیز استفاده کرد.

سایه چشم پودری

سایه چشم پودری از قدیمی ترین انواع سایه بوده که استفاده از آن بسیار آسان و رایج بوده و کاربردهای فراوانی دارد. این سایه در دونوع مات و براق در بازار وجود دارد.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0