فیلتر بر اساس
قیمت
606000 تومان 19000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم شب و روز

نمایش 1 - 54 از 54 آیتم
نمایش 1 - 54 از 54 آیتم

کرم شب و روز صورت چیست

تفاوت اصلی بین کرم شب و کرم روز در بافت و ترکیبات آن هاست. کرم روز یک کرم سبک تر حاوی SPF و عوامل روشن کننده مانند ویتامین C است در حالی که کرم شب غنی تر و سنگین تری است که حاوی مواد فعالی مانند رتینول و اسید گلیکولیک است. کرم روز یک محصول مراقبت از پوست است که در طول روز استفاده می شود در حالی که کرم شب یک محصول مراقبت از پوست در طول شب است. عملکرد اصلی هر دو کرم آبرسانی به پوست و نرم و لطیف کردن پوست است. اگر چه برخی افراد فقط تصور می کنند که این دو نوع کرم را می توان به جای هم استفاده کرد، اما در ترکیبات آن ها و تاثیراتی که ایجاد می کنند تفاوت وجود دارد.

کرم روز صورت

کرم روز یک محصول مراقبت از پوست است که در طول روز استفاده می شود. آن ها پوست ما را در برابر نور خورشید و آلاینده هایی مانند خاک و گرد و غبار محافظت می کنند. کرم های روز، سبک و بدون چربی بوده و قوام نازک تری دارند و به راحتی جذب پوست می شوند. حتی می توانید روی کرم روز آرایش کنید. عملکرد اصلی کرم روز آبرسانی یا مرطوب کردن پوست است که به آن ظاهری نرم و صاف می بخشد. از آن جایی که در طول روز بیشتر در معرض نور خورشید قرار می گیرید، اکثر کرم های روز حاوی SPF هستند. با این حال این محتوای SPF ممکن است برای محافظت کافی در برابر آفتاب کافی نباشد. علاوه بر این، کرم های روز حاوی مواد روشن کننده پوست مانند ویتامین C یا اسید کوجیک هستند. اما آن ها تمایل به حذف مواد فعال ملنند اسید گلیکولیک، آلفا هیدروکسی اسیدها یا رتینول دارند، که ممکن است هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث تحریک شوند.

کرم شب پوست صورت

کرم شب یک کرم آرایشی است که در شب به صورت مالیده می شود. کرم های شب قوام غلیظ تری نسبت به کرم های روز دارند. آن ها در هنگام خواب پوست شما را عمیقا مرطوب می کنند. پوست بیشتر در شب خود را ترمیم می کند. به همین دلیل است که بسیاری از کرم های شب اغلب حاوی مواد فعالی مانند رتینول و اسیدهای مختلف هستند تا سلول های پوست را تقویت کنند. این مواد همچنین ممکن است به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک کنند. از آن جایی که آسیب اشعه ماورا بنفش در شب رخ نمی دهد، کرم های شب حاوی هیچ ماده SPF نیستند. علاوه بر این، کرم های شب برای جذب پوست به زمان زیادی نیاز دارند. برخی از افراد تمایل دارند از کرم های شب در شب یا کرم های روز در روز استفاده کنند. اما اغلب آن ها هنگام استفاده از کرم شب در طول روز احساس سنگینی و چربی خواهند داشت. این به این دلیل است که کرم های شب سنگین تر و غنی تر از کرم های روز هستند.

خرید کرم روز و شب

همان طور از نام آن ها پیداست، کرم روز یک محصول مراقبت از پوست است که در روز استفاده می شود در حالی که کرم شب یک محصول مراقبت از پوست است که در طول شب استفاده می شود. با توجه به نیاز پوست خود می توانید از انواع کرم های روز و شب در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن فرمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0