فیلتر بر اساس
قیمت
763000 تومان 29262000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم لیفت

نمایش 1 - 35 از 35 آیتم
نمایش 1 - 35 از 35 آیتم

کرم لیفت صورت

کرم لیفت صورت یک محصول مراقبت از پوست می باشد که حاوی کلاژن یا الاستین بوده و پوست را سفت کرده و صورت را پر می کند. الاستین، فیبر حمایت کننده در بدن است که به پوست اجازه می دهد تا به جای خود باز گردد. در واقع الاستین همانند  فنرهای یک تشک و کلاژن به عنوان پر کننده بین فنرها می باشد. در اوایل کودکی، پوست مقدار زیادی الاستین تولید می کند اما با بالا رفتن سن، مقدار تولید الاستین در پوست کاهش می یابد. آسیب ناشی از نور خورشید همراه با بالا رفتن سن دو دلیل برای کاهش تولید الاستین پوستی و افتادگی پوست می باشد.

خرید کرم لیفتینگ صورت

در واقع کرمی برای رفع کامل افتادگی پوست وجود ندارد و تقریبا غیر ممکن است که پوست بالغ حتی با روش های پزشکی الاستین بیشتری بسازد. هر چند اثرات لیفتینگ توسط کرم های صورت کم و کوتاه مدت می باشد ولی برای جلوگیری و بهبود افتادگی پوست مفید بوده و خرید این محصول برای افراد می تواند مفید باشد. بسته به میزان افتادگی و چروک پوست کرم های لیفتینگ در انواع و برندهای متفاوتی در سایت های اینترنتی وجود دارند که می توانید آن را مشاهده کرده و با توجه به نوع و نیاز پوستی خود به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. برای خرید کرم لیفتینگ صورت بهتر است کرم هایی را خریداری کنید که حاوی ویتامین A یا رتینول بوده تا الاستین ایجاد کرده و شکل آن را بهبود ببخشند.

فواید کرم لیفتینگ

1. کرم های لیفتینگ چین و چروک را کاهش می دهند. کرم های لیفتینگ به گونه ای طراحی شده اند که نوعی کرم ضد چروک باشند. با استفاده منظم از کرم لیفتینگ روی صورت به تدریج چین و چروک از بین می رود و چهره ای شاداب به شما می دهد. در نتیجه پوست شما درخشان و لیفت می شود.

2. از پوست شما در برابر آسیب های خورشید محافظت می کند. در نتیجه صورت شما انعطاف پذیرتر و هیدراته تر می شود و پوستی جوان تر به شما می دهد. بهتر است همیشه از محصولات مراقبت از پوست با SPF بالا استفاده کنید تا از پوست شما در برابر اشعه های مضر UV خورشید به طور کامل محافظت کند.

3. رنگ پوست شما را متعادل می کند. یکی دیگر از مزایای اصلی کرم های لیفتینگ، ایجاد تعادل در رنگ پوست شما است. این کرم نواحی تیره صورت شما را به مرور روشن کرده و رنگ پوست شما را یکنواخت می کند و به رفع مشکل رنگدانه کمک می کنند. یک کرم لیفتینگ با کیفیت می تواند سطوح تعادل رنگ را در پوست شما کنترل کند و جداسازی رنگ را کاهش دهد.

4. علائم پیری را کاهش می دهد. این کرم ها خطوط ریز و چین و چروک پوستی را کاهش می دهد. ترکیب مواد مغذی موجود در پوست با کرم های لیفتینگ باعث کاهش چین و چروک و افزایش درخشندگی پوست شما می شود. نتیجه استفاده از کرم های لیفتینگ جوان تر شدن ظاهر پوست شما می باشد زیرا این کرم حالت ارتجاعی را به پوست باز می گرداند و درعین حال شادابی پوست را افزایش می دهد. این کرم ها رطوبت پوست شما را تامین کرده و پوست شما را روشن می کنند. هم چنین انعطاف پذیری و استحکام پوست را تقویت کرده که باعث کاهش علائم پیری می شود.

5. پوست شما را هیدراته، روشن و سفت می کند. هنگامی که به صورت مداوم از کرم لیفتینگ روی صورت خود استفاده می کنید پوست شما شروع به روشن شدن، سفت شدن و لیفت شدن می کند. این امر به ویژه در مورد پوست اطراف چشم و گردن شما صادق است. این کرم بافت پوست را احیا و جوان تر کرده و پوست را تغذیه و درخشان می کند.

 

 

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0