فیلتر بر اساس
قیمت
212000 تومان 2530000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

شامپو بدن

نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

شامپو بدن

امروزه بیشتر افراد به جای استفاده از صابون از شامپو بدن استفاده می کنند. کسانی که پوست خشک، حساس و بیماری پوستی دارند بهتر است به جای استفاده از صابون از شامپو بدن استفاده کنند تا رطوبت پوستشان حفظ شود. شامپو بدن نسبت به صابون دارای کف بالاتری می باشد و حس تمیزی بالاتری را برای فرد ایجاد می کند. بعد از شستشو بدن با این محصول پوست احساس آرامش و لطافت بیشتری دارد. شامپو بدن از خشک شدن پوست شما جلوگیری می کند و برخی از آن ها حاوی مرطوب کننده و آبرسان می باشند. هم چنین مرطوب شدن پوست باعث ایجاد نرمی و لطافت بیشتر پوست نیز می شود. می توانید از شامپو بدن برای شستشوی صورت خود در حمام نیز استفاده کنید. لایه برداری پوست یکی دیگر از خواص شامپو بدن است که لایه های مرده و آلوده پوست را پاک می کند ضمن این که پوست شما زبر نمی شود.

انواع شامپو بدن 

شامپو بدن در انواع مختلف کرمی، ژلی و اسکرابی وجود دارد. شامپو بدن های کرمی برای افرادی که پوست خشک دارند مناسب بوده و بافت پوست را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن پوست بدن جلوگیری می کنند. شامپو بدن های اسکرابی حاوی دانه هایی می باشند که علاوه بر لایه برداری پوست، دانه های ویتامینه موجود در شامپو بدن پوست شما را ویتامینه نیز می کند. پوست گسترده ترین اندام بدن ماست.

خرید شامپو بدن

شامپو بدن های حاوی روغن های طبیعی به حفظ تعادل پوستی کمک می کنند و چربی های لازم روی پوست را تامین می کند. این کار علاوه بر حفظ رطوبت به از بین بردن باکتری ها و سایر آلودگی های ناخواسته کمک می کند. اگر بتوانید محصولی حاوی روغن جوجوبا تهیه کنید بهترین انتخاب برای شما می باشد. روعن جوجوبا حاوی وستامین A و E است که از خشک شدن پوست جلوگیری کرده و پوست را آبرسانی و نرم می کند بدون این که منافذ پوست را ببندد. ما نیز باید همیشه مراقب پوست خود بوده و بهترین شامپو بدن را برای نظافت شخصی خود انتخاب و خریداری کنیم. شما می توانید انواع شامپو بدن را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0