فیلتر بر اساس
قیمت
298000 تومان 22930000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

اپیلاتور

نمایش 1 - 23 از 23 آیتم
نمایش 1 - 23 از 23 آیتم

اپیلاتور

اپیلاتور یک دستگاه اصلاح برقی برای رفع موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه موها را از ریشه از پوست خارج کرده و بازه رویش مجدد مو را طولانی تر می کند. هم چنین در استفاده طولانی مدت از این دستگاه موها نازک تر، نرم تر و کم تر می شوند. از این دستگاه می توانید در نقاط مختلف بدن خود مانند دست، پا، زیر بغل، بیکینی و صورت استفاده کنید. دستگاه های اپیلیدی غالبا دارای چندین سر متفاوت می باشند که چندین کار را انجام می دهند. این روش بسته به نوع پوست شما با کمی درد همراه بوده ولی به مرور زمان و بعد از چندین بار استفاده به دلیل کم شدن موها و نازک شدن آن ها درد کمتری را احساس خواهید کرد.

انواع اپیلاتور

اپیلاتورها در دو نوع سیمی و شارژی با کیفیت ها، ویژگی ها، سری ها و برند های متنوع در بازار موجود می باشند. دستگاه های اپیلاتور بسته تعداد سری ها و کیفیت و برندشان دارای قیمت های گوناگون نیز می باشند. اپیلاتورهای شارژی برای افرادی که دارای موهای زائد کمتری می باشند و یا زمان رویش مجدد موهایشان بیشتر است مناسب می باشند.

خرید اپیلاتور

از مواردی که در هنگام خرید اپیلاتور باید به آن توجه کنید تعداد تیغه های طراحی شده در سری دستگاه می باشد. هر چه تعداد تیغه های تعبیه شده در سری اپیلاتور بیشتر باشد سرعت عملکرد دستگاه بیشتر می باشد. می توانید انواع اپیلاتور اصل و ارجینال را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه و به صورت آنلاین خریداری کنید. بهتر است برای طولانی شدن عمر دستگاه و جلوگیری از بروز حساسیت هر چند وقت یک بار دستگاه را استریل کرده و موهای زائد را به طور کامل بعد از هر بار استفاده از دستگاه خارج کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0