فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
390000 تومان 45000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

مردانه

 • ریش تراش
  ریش تراش

  ریش تراش

  ریش تراش در انواع مختلف با سر چرخشی و ثابت وجود دارد. ریش تراش های چرخشی به دلیل سری قابل انعطاف راحت تر بر روی پوست و پستی ها و بلندی های آن می نشیند و اطلاح بهتری را سبب می شود.این ریش تراش ها معمولا دارای 3 یا 4 تیغه گرد بوده و سرعت بالاتری در اصلاح دارند. افرادی که دارای ریش های ضخیمی هستند بهتر است از این ریش تراش ها استفاده کنند. نوع دیگر ریش تراش، ریش تراش های با سری توری هستند که با پوست تماس کمتری داشته و برای افرادی که دارای پوست حساسی هستند مناسب می باشد. در مدل ریش تراش با سری توری برخی دارای سر چرخشی و برخی دارای سر ثابت می باشند. هم چنین ریش تراش ها دارای آیتم با سیم و بدون سیم یا شارژی می باشند. برخی از این ریش تراش ها ضد آب بوده و به صورت مرطوب نیز می توان از آن ها استفاده کرد.

  خرید ریش تراش

  یکی از نکاتی که هنگام خرید ریش تراش باید به آن توجه کنید موجود بودن تیغه های آن در بازار می باشد. زیرا تعویض به موقع تیفه های ریش تراش بسیار حائز اهمیت می باشد. هنگام خرید ریش تراش توجه به نوع پوست، جهت رویش مو و حجم موهای صورتتان بسیار اهمیت دارد. وزن ریش تراش نیز از دیگر موارد حائز اهمیت بوده زیرا در هنگام کار کردن با آن بسیار مهم می باشد. هم چنین می توانید انواع ریش تراش سیمی و بی سیم اصل و ارجینال را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه و به صورت آنلاین به راحتی خریداری کنید.

 • تیغ و دسته تیغ
  تیغ و دسته تیغ

  تیغ و دسته تیغ

  آقایان از تیغ برای اصلاح موهای زائد صورت و بدن خود استفاده می کنند. موهای بدن آقایان در کل نسبت به خانم ها ضخیم تر می باشد به همین دلیل بهتر است از تیغ های 4 یا 5 تیغه استفاده کنید. هم چنین می توانید از تیغ هایی با دسته قابل انعطاف برای اصلاح بهتر پوستتان استفاده کنید. هم چنین شما بسته به حجم و ضخامت موهای صورت و بدن خود می توانید از انواع تیغ با تیغه های گوناگون استفاده کنید.

  تفاوت تیغ و ژیلت

  تیغ ها نسبت به ژیلت ها محصول های قدیمی تری هستند. بیشتر ژیلت ها دارای تیغ های دو یا سه لبه بوده و نسبت به تیغ ها دارای امنیت بالاتری هستند. سری ژیلت ها دارای قابلیت تعویض بوده که بسیار حائز اهمیت می باشد. استفاده بیش از اندازه از تیغ بر روی پوست باعث زبری پوست شما می گردد. اگر پوستتان حساس هست بهتر است قبل از استفاده از تیغ پوست صورت خود را با کف مرطوب کنید و از تیغ هایی با دسته متحرک استفاده کنید.

  خرید تیغ و دسته تیغ

  هنگام خرید تیغ بهتر است به نوع پوست خود و ضخامت و حجم موی خود توجه کنید. برای خرید انواع تیغ اصل و ارجینال می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

   

 • دستگاه اصلاح موهای زائد
  دستگاه اصلاح موهای زائد

  دستگاه اصلاح موهای زائد

  موزرها یکی از دستگاه های اصلاح می باشد که دارای سری های گوناگون بوده و می توانید موهای خود را در سایزهای گوناگون کوتاه و اصلاح کنید. هنگام کار با ماشین اصلاح موی سر یا ریش، باید آن را در خلاف جهت رویش موهای خود بر روی پوستتان بکشید. دستگاه اصلاح موزر نسبت به ریش تراش بر روی پوست یک مقدار خشن تر می باشد و باید هنگام اصلاح مراقب باشید تا پوستتان زخم نشود. طریقه نگه داری از دستگاه اصلاح در مدت زمان کارکرد و ماندگاری دستگاه بسیار موثر می باشد. هنگام کند شدن تیغه های دستگاه اصلاح بهتر است هر چه سریع تر نسبت به تعویض تیغه ها اقدام کنید تا هم دستگاه آسیب نبیند و هم پوستتان آسیب نبیند و زخم نشود. کسانی که دارای پوست حساس هستند بهتر است برای اصلاح صورت از موزر به جای ریش تراش استفاده نکنند.

  انواع دستگاه اصلاح موهای زائد

  دستگاه های اصلاح موهای زائد در انواع گوناگون زیر وجود دارند:

  دستگاه اصلاح موزر

  دستگاه اصلاح ریش تراش

  دستگاه اصلاح موزن بینی و گوش

  خرید دستگاه اصلاح موهای زائد

  هنگام خرید دستگاه اصلاح موزر به بی سیم و سیم دار بودن آن توجه کنید. برخی از دستگاه های اصلاح ریش تراش دارای اسنتد شستشوی خودکار بوده که از لحاظ بهداشتی و طولانی شدن عمر دستگاه بسیار مفید می باشد. برای خرید دستگاه اصلاح موهای زائد می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

نمایش 1 - 39 از 39 آیتم
نمایش 1 - 39 از 39 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0