فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
20000 تومان 1132000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ناخن

 • لاک
  لاک

  خرید لاک ناخن

  بیشتر افراد امروزه برای زیباتر شدن ناخن خود از لاک استفاده می کند. اکثر خانم ها زیبایی دست ها و ناخن ها برایشان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. از همین رو از لاک برای زیباتر کردن ناخن های خود استفاده می کنند. لاک ناخن از دسته لوازم آرایشی می باشد که امروزه در همه خانه ها پیدا می شود. افراد هنگام خرید لاک ناخن به مدت زمان خشک شدن و کیفیت و ماندگاری آن توجه می کنند. برای خرید لاک ناخن می توانید انواع آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  قیمت لاک ناخن

  لاک ناخن بسته به کیفیت،نوع و برند آن دارای قیمت های گوناگون می باشد. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود و با قیمت مقرون به صرفه خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

  انواع لاک ناخن

  لاک ناخن مات

  از لاک ناخن مات می توانید در تمام روزهای سال استفاده کنید. این لاک بافت و عمق زیبایی به ناخن های شما می دهد. از این لاک می توانید به صورت ساده و یا ترکیب با دیگر لاک ها استفاده کنید. از این لاک می توانید برای استایل اسپرت، شیک و سنگین استفاده کنید.

  لاک ناخن اکلیلی

  از لاک ناخن اکلیلی بیشتر برای جشن ها و عروسی ها استفاده می شود. قبل از استفاده از لاک ناخن اکلیلی باید سطح ناخن را با برق ناخن، پرایمر یا بیس کت بپوشانید تا چسبندگی لاک بیشتر شود و اکلیل ها به راحتی کنده نشوند.

  لاک ناخن کروم و یا متالیک 

  هنگام زدن لاک ناخن کروم و متالیک باید یا دقت آن را بزنید زیرا سریع خشک شده و شیار شیار می شود. این لاک براق بوده و برای مهمانی ها مناسب می باشد.

  لاک ناخن ژلی

  لاک ناخن ژلی یکی از جدیدترین لاک ها بوده که بیشتر در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. این لاک ها دارای ماندگاری بالا بوده و برای خشک شدن به دستگاه UV یا LED نیاز دارند. این لاک ها رنگ های زیبا و متنوعی داشته و به راحتی پاک نمی شوند.

  لاک ناخن نئون

  لاک ناخن نئونی معمولا رنگ هایی شاد و جیغ دارد. کالیته رنگی لاک ناخن نئونی محدود بوده و در نور کم می درخشد. از این لاک ها می توان در مجالس خاص استفاده کرد. این لاک برای فصل تابستان نیز مناسب می باشد.

 • ژل ناخن
  ژل ناخن

  خرید ژل ناخن 

  ژل ناخن دارای ماندگاری بالایی می باشد و ناخن های شما را زیباتر و برجسته تر می کند. از این ژل می توان بر روی ناخن های طبیعی استفاده کرد. ژل ناخن بسته به نوع و برند آن در قیمت ها و کیفیت های متفاوت به بازار عرضه می شوند. شما می توانید انواع ژل ناخن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  قیمت ژل ناخن

  ژل ناخن بسته به کیفیت، برند و نوع آن در انواع مختلف وجود دارد. شما می توانید با در نظر گرفتن بودجه خود و با قیمت های مقرون به صرفه محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  ژل ناخن چیست و چگونه استفاده می شود ؟

  ژل ناخن در واقع پوششی بر روی ناخن ایجاد کرده که مقاوم تر از لاک بوده و با دستگاه خشک می شود. ژل ناخن در دو دسته تک مرحله ای و سه مرحله ای جا می گیرند. لاک ژل تک مرحله ای نیازی به استفاده از بیس کت و تاپ کت ندارند و فقط در یک مرحله انجام می شوند. در هر بار زدن این لاک آن را در دستگاه خشک کنید. دوام لاک ژل تک مرحله ای از سه مرحله ای کمتر می باشد. لاک ژل سه مرحله ای، در سه مرحله بر روی ناخن زده می شود و در هر مرحله داخل دستگاه خشک می شود. در مرحله اول از بیس کت استفاده کرده و در دستگاه UV یا LED  ژل ناخن خشک می شود. در مرحله دوم دو لایه نازک از ژل ناخن را زده و در هر مرحله داخل دستگاه گذاشته تا خشک شود. در مرحله سوم تاپ کت براق یا مات زده و توسط دستگاه خشک کنید.

  انواع ژل ناخن

  ژل ناخن حرارتی با افزایش یا کاهش دما تغییر رنگ می دهند. این لاک در هوای گرم یا سرد، دارای رنگ تیره یا روشن می باشد.

  ژل ناخن اکلیلی یا براق دارای اکلیل های ریز بوده و تفاوت لاک های اکلیلی در اندازه اکلیل های آن هاست.

  ژل ناخن نئونی نیز دارای رنگ های محدود و جیغ می باشد و قابل استفاده در مهمانی ها می باشد. این ژل در نور کم می درخشد و جلوه بیشتری دارد.

 • پودر و ژل کاشت
  پودر و ژل کاشت

  خرید پودر و ژل کاشت ناخن 

  داشتن ناخن هایی زیبا و مرتب از جمله مواردی می باشد که برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. زیبایی ناخن ها حین آسیب نرسیدن به ناخن بسیار مهم است. اما گاهی افراد جدا از زیبایی به دلیل مشکلاتی که ناخن هایشان دارند آن را با ژل و پودر می پوشانند. برای خرید انواع پودر و ژل کاشت ناخن وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و انواع آن را در سایت مشاهده کنید و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  پودر و ژل کاشت ناخن چیست و چگونه استفاده می شود ؟

  کاشت پودری به صورت دستی و با قلم روی ناخن قرار خواهد گرفت و به زیبایی دست های شما کمک می کند. کاشت ناخن با پودر با استفاده از پودر و لیکوئید صورت می پذیرد. برای کاشت ناخن با پودر هنگامی که بخواهید ناخن های بلندی داشته باشید باید از تیپ استفاده کنید. تیپ تشابه زیادی به ناخن مصنوعی دارد و بر روی قسمت رشد کرده ناخن، جدا از صدف اصلی قرار می گیرد. برای چسباندن تیپ بر روی ناخن از چسب مصنوعی استفاده کنید و برای فرم دادن و قرار دادن پودر بر روی ناخن، ابتدا ناخن را سوهان کشیده و توسط لیکوئید پودرها را بر روی ناخن با قلم قرار دهید. مواد کاشت با پودر نیاز به استفاده از دستگاه لاک خشک کن نداشته و در هوای آزاد و به سرعت خشک می شود. مواد ژل نیزبه صورت آماده قابل خریداری می باشند که آن را بعد از مواد ضد قارچ بر روی ناخن قرار داده و در دستگاه یووی قرار داده تا خشک شود. کاشت ژل شبیه کاشت پودر است و تنها تفاوت آن ها در مواد آن ها می باشد.

  قیمت پودر و ژل کاشت ناخن

  پودر و ژل کاشت ناخن در برندها و کیفیت های متنوع در بازار وجود دارند. قیمت و هزینه کاشت ناخن با پودر و ژل ناخن در سالن های مختلف و کیفیت مواد مختلف متنوع می باشد.

 • پاک کننده
  پاک کننده

  خرید استون 

  استون در برندها و انواع گوناگون به بازار عرضه می شود. شما بسته به کارکرد خود می توانید انواع استون موجود دربازار را خریداری کرده و از آن استفاده کنید. هم چنین استون ها بسته به نوع آن قیمت های متفاوتی دارند. شما می توانید از طریق آنلاین و با قیمت مقرون به صرفه استون مورد نظر خود را از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی خریداری کنید و از محصولات لاین ناخن نیز در سایت شیک بیوتی دیدن کنید.

  انواع استون 

  استون تنها برای پاک کردن لاک ناخن نیست بلکه می تواند روغن، صمغ و دیگر مواد چسبنده را از سطوح ابریشمی و پنبه ای پاک کند. هم چنین با استفاده از استون می توان چسب، رزین و اپوکسی را از سطوح نرم و سخت از بین برد. غلظت بالای استون قادر است الیاف را در خود حل کند به همین دلیل رقیق سازی آن باید با دقت بالا صورت گیرد. به طور کلی دو نوع استون صنعتی و آزمایشگاهی وجود دارد. استون آزمایشگاهی با درصد خلوص بالاتر و برای کارهای حساس تر و با قیمت بالاتر به بازار عرضه می گردد. هم چنین از استون آزمایشگاهی برای شستشوی ظروف و پاکسازی کامل ظروف از مواد نیز استفاده می شود. استون های صنعتی با درصد خلوص کمتر به عنوان حلال در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و قیمت پایین تری دارند. انواع استون می تواند به چشم، دستگاه تنفسی و پوست آسیب برسانند بنابراین هنگام استفاده از استون باید از تجهیزات فردی استفاده کنید و به نکات ایمنی لازم توجه داشته باشید.

 • اکسسوری
  اکسسوری

  خرید ست مانیکور ناخن

  ست مانیکور ناخن لبزاری برای مراقبت و حفظ زیبایی ناخن هاست. برای مانیکور ناخن در مرحله اول ناخن ها را سوهان کرده و به آن شکل دهید، سپس پوست های اضافه و کوتیکول ناخن را تمیز کنید و در نهایت می توانید از لاک یا لاک ژل و دیگر محصولات مشابه بر روی ناخن خود استفاده کنید. خرید ست مانیکور ناخن از دسته وسایل بهداشتی ضروری برای هر فردی می باشد و باعث می شود تا همیشه ناخن هایی زیبا و تمیز داشته باشید. انواع ست مانیکور ناخن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی می توانید مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  ست مانیکور ناخن چیست؟

  مانیکور ناخن به دو صورت خشک و مرطوب انجام می شود. در مانیکور ناخن مرطوب ابتدا دست ها را درون آب گرم خیس کرده تا گوشت های اضافه و کوتیکول های اطراف ناخن نرم شود. سپس ناخن ها را کوتاه کرده و آن را سوهان کنید. سپس دست ها در کاسه آب گرم، مقداری صابون و مایع نرم کننده قرار داده تا نرم شود سپس پوست های مرده روی سطح ناخن و کوتیکول آن را مرتب کرده و در نهایت دست های خود را با کرم مرطوب نگه دارید. مانیکور ناخن با استفاده از پارافین یکی دیگر از روش های مانیکور ناخن مرطوب می باشد که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. مانیکور خشک نیز مانند مانیکور مرطوب بوده اما نیازی به خیس کردن ناخن ها در آب و نرم شدن ندارد. این روش برای افرادی که ناخن های خشک و شکننده دارند نیز مناسب می باشد. مانیکور ناخن خشک به دو روش روسی و معمولی صورت می گیرد. در روش معمولی از سوهان دستی و در روش روسی از سوهان برقی با سر شنی استفاده می شود. مانیکور ناخن در انواع دیگری چون فرانسوی، آمریکایی و ژلیش نیز وجود دارد که تفاوت آن ها در نوع لاک زدن ناخن می باشد. خرید یک ست مانیکور ناخن لازمه انجام هر یک انواع مانیکور ناخن بوده و ابتدایی ترین اقدام آن می باشد.

نمایش 1 - 44 از 44 آیتم
نمایش 1 - 44 از 44 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0