فیلتر بر اساس
قیمت
447000 تومان 7106000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

فیکس کننده

نمایش 1 - 22 از 22 آیتم
نمایش 1 - 22 از 22 آیتم

خرید فیکساتور

استفاده از فیکساتور باعث می شود تا آرایش شما در روزهای گرم تابستان ماندگاری بالایی داشته باشد. اگر می خواهید آرایشتان در برابر آب و هوا، اشک و یا هر چیز دیگری ماندگاری داشته باشد می توانید از اسپری فیکس کننده آرایش استفاده کنید. اسپری فیکس کننده آرایش آخرین مرحله در طول یک روتین آرایش هستند. اسپری فیکس کننده آرایش، آرایش را در روزهای گرم تابستان و هنگام تمرینات ورزشی حتی بر روی پوست های چرب نگه می دارد. اگر می خواهید پوست شما درخشان تر بوده و چربی کمتر داشته باشد می توانید یک اسپری فیکساتور خریداری کنید که پوست شما را نیز تسکین داده و در برابر اشعه ماورا بنفش از پوست شما محافظت می کند. برای خرید یک فیکساتور خوب می توانید از انواع برندهای محبوب در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و با مقایسه انواع آن بهترین محصول فیکس کننده را به صورت آنلاین خریداری کنید.

قیمت فیکس کننده آرایش

قیمت اسپری فیکساتور نسبت به دیگر لوازم آرایش صورت متعادل می باشد. با خرید بهترین اسپری فیکس کننده آرایش می توانید از چرب شدن پوست و برق افتادن آن به ویژه در نواحی بینی و پیشانی پیشگیری کنید.

فیکس کننده یا فیکساتور چیست ؟

فیکساتور برای فیکس نگه داشتن آرایش شما در هر شرایطی می باشد که از آن به عنوان آخرین مرحله از روتین بر روی پوست استفاده می شود. همان طور که از اسپری مو برای تقویت مدل موهای خود استفاده می کنید، اسپری فیکساتور نیز همین کار را برای آرایش شما انجام می دهد. این که بتوانید آرایش خود را تا پایان روز تازه نگه دارید هرگز کار آسانی نیست، اما با استفاده از اسپری های فیکساتور می توانید با استفاده کمتر از لوازم آرایش، آرایش خود را به مدت طولانی تری بر روی پوست نگه دارید. با استفاده از فیکساتور آرایش شما از ریختن، لکه دار شدن، چروک یا محو شدن سریع آرایش خود می توانید جلوگیری کنید.

انواع فیکساتور 

فیکساتورها در دو نوع اسپری و پودر در بازار موجود می باشند.

 اسپری فیکساتور به دلیل بافت سبک و بی رنگ خود بافت و رنگ آرایش شما را تغییر نمی دهد. این محصول برای همه ی شرایط آب و هوایی مناسب بوده و تقریبا می توان گفت در هر شرایطی آرایش را روی صورت ماندگار نگه می دارد و از پخش شدن آرایش روی صورت شما جلوگیری می کند. اسپری فیکساتور آخرین محصولی است که هنگام آرایش باید از آن استفاده کنید.

فیکساتور های پودری به صورت مات و براق وجود دارند که باید از آن ها به مقدار کم روی آرایشتان استفاده کنید. با استفاده از فیکساتورهای پودری می توانید سایه و رژ لبتان را نیز فیکس کنید. این محصول باعث می شود تا آرایشتان دوام بیشتری پیدا کرده و عیب و نقص های صورت از بین برود و چهره شما را شاداب تر نشان دهد. می توانید از پودر فیکس کننده در انتهای آرایش با استفاده از یک براش خوب بهره ببرید.

فیکس کننده آرایش

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0