فیلتر بر اساس
قیمت
339000 تومان 2690000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

خط لب

نمایش 1 - 16 از 16 آیتم
نمایش 1 - 16 از 16 آیتم

خرید خط لب 

هنگام خرید خط لب توجه به نرم و چرب بودن آن بسیار مهم است تا روی لب به خوبی بنشیند. خط لب برای لب های نازک نیز کاربرد بیشتری داشته و با استفاده از آن می توانید به راحتی به لب هایتان فرم دهید. برای خرید آنلاین خط لب می توانید انواع آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده و محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

خط لب چیست و چگونه استفاده می شود ؟

خط لب برای زیباتر دیده شدن لب های شما کاربرد دارد. خط لب باعث می شود لب های شما حجیم تر و بزرگ تر به نظر آید. هم چنین از خط لب به عنوان زیرساز رژلبتان نیز می توانید استفاده کنید و ماندگاری رژلب را نیز بالا می برد. شما با استفاده از خط لب می توانید فرم و ظاهر لب را نیز تغییر دهید. هم چنین از خط لب به عنوان یک رژلب ماندگار نیز می توانید استفاده کنید. با استفاده از خط لب می توانید جلوی پخش شدن و یا ماسیدن رژلب را نیز بگیرید.

قیمت خط لب 

خط لب ها در انواع، برندها و کیفیت های متفاوت به بازار عرضه می شوند که دارای قیمت های گوناگون نیز می باشند. شما با توجه به نیاز خود و کاربرد آن می توانید به صورت آنلاین و با قیمت مقرون به صرفه محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. هنگام خرید خط لب و انتخاب رنگ آن حتما رنگ پوست خود را نیز در نظر بگیرید.

انواع خط لب

خط لب مدادی

با خط لب مدادی می توانیم یک آرایش دقیق و زیبا داشته باشیم. خط لب مدادی که دارای بافتی نرم باشد به راحتی روی لب کشیده می شود و به خوبی روی لب می نشیند.

خط لب ماتیکی

با خط لب ماتیکی نیز مانند خط لب مدادی می توان با دقت و ظرافت آرایش کرد. خط لب ماتیکی بر خلاف رژلب نوک تیز و باریک دارد. خط لب ماتیکی دارای ماندگاری بالا نیز می باشد.

خط لب مومی

خط لب مومی دارای نوک پهن بوده و بسیار شبیه به خط لب های معمولی هستند. پیگمنت رنگی خط لب مومی بالا می باشد. خط لب مومی حاوی محصولات گیاهی بوده و ارگانیک می باشد و بر روی لب بافتی طبیعی دارد.

خط لب

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0