فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
4569 تومان 52000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
خاموشی خودکار
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

بهداشتی

 • محصولات مراقبت از مو
  محصولات مراقبت از مو

  خرید محصولات مراقبت از مو

  همان طور که اکثر افراد برای داشتن ظاهری زیبا به پوست خود اهمیت ویژه ای می دهند، داشتن موهایی زیبا و سالم نیز در زیبایی چهره بسیار تاثیر گذار است. اگر جزء افرادی هستید که به طور مرتب موهای خود را با حرارت حالت می دهید احتمالا با نشانه های تارهای آسیب دیده مثل خشکی، شکستگی، دو شاخه شدن انتهای مو یا موخوره آشنایی دارید. حتی موهای طبیعی نیز در اثر عواملی مانند برس کشیدن نامناسب، استفاده از نوع نامرغوب برس، بافت مو، اشعه ماورا بنفش، آب شور و کلر یا سایر عوامل محیطی ممکن است دچار آسیب شوند. در حال حاضر بیش از صدها محصول مراقبتی برای مو وجود دارد که از کوچکترین تا بزرگترین آسیب ها را از بین می برد. ساختار مو از یک پروتیین فیبر مانند به نام کراتین تشکیل شده است. پیوندهای شیمیایی آن سلول های کراتین را کنار هم نگه داشته و هسته داخلی هر تار مو را تشکیل می دهند. رنگ مو، درمان های شیمیایی، حالت دهی فیزیکی و عوامل استرس زا محیطی همگی می توانند پیوندهای مو را ضعیف و شکننده کنند. هدف این محصولات ترمیم کننده بهبود تارهای ضعیف شده و تقویت آن ها می باشد. در محافظت و تقویت کوتیکول مو، محصولات سرشار از پروتیین به حفظ رطوبت مو و استحکام آن کمک می کنند.

  انواع محصولات مراقبت از مو

 • محصولات مراقبت از پوست
  محصولات مراقبت از پوست

  خرید محصولات مراقبت از پوست

  اکثر مردم مراقبت از پوست خود را جزء بخشی از کارهای روزانه خود می دانند و اسم آن را زمان من گذاشتند. طبق تحقیقات 63% مردم حداقل دو بار در روز صورت خود را می شویند و 57% حداقل دو بار در روز از مرطوب کننده استفاده می کنند. اکثریت مردم تمایل دارند محصولات مراقبت از پوست جدید را امتحان کنند و به دنبال بهترین محصولات برند و عمدتا سفارش آنلاین هستند حتی اگر از محصول فعلی خود راضی باشند. اکثر مردم از 3 تا 5 محصول مراقبت از پوست در طول روز برای حفظ سلامت و شادابی پوست خود استفاده می کنند. مشکل اکثر این افراد آکنه پوستی و خطوط چروک پوستی است. با وجود تمام مراقبت ها و استفاده از محصولات پوستی باز هم افراد از پوست خود رضایت کافی را ندارند. کما اینکه استفاده از این محصولات در سنین بالا کمتر نتیجه مطلوبی را در پی دارد. اولین محصولاتی که این افراد استفاده می کنند، پاک کننده ها و لایه بردارها و بعد از آن به ترتیب اولویت کرم دور چشم و کرم های ضد چروک هستند. این افراد در همه رنج سنی هستند زیرا عمدتا سن واقعی آن ها مهم نبوده و سن پوستی آن ها مد نظر است.

  انواع محصولات مراقبت از پوست

 • لوازم بهداشتی روزانه
  لوازم بهداشتی روزانه

  خرید لوازم بهداشتی روزانه 

  بوی بد دهان همیشه باعث گریز افراد از ما می شود در نتیجه اهمیت به بهداشت دهان و دندان و استفاده از مسواک و خمیر دندان و دهان شویه مناسب و به موقع دارای اهمیت ویژه ای است. همچنین استحمام زود به زود به ویژه در فصل تابستان از اهمیت بالایی برخوردار است و استفاده از دیودورانت و ادکلن باعث خوشبوتر شدن شما می شود.در طول دوره قاعدگی نیز از نظر بهداشتی بهتر است پد روزانه خود را به طور مرتب عوض کنید تا از رشد باکتری در محیط جلوگیری کنید، همچنین استفاده از ژل های بهداشتی باعث می شود تا از بروز بیماری های عفونی جلوگیری شود. تا حد امکان از صابون و دستمال های بدون عطر جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت استفاده کنید.ازاستفاده لباس زیر تنگ خودداری کنید و تا حد امکان از لباس زیر نخی استفاده کنید و زود به زود آن را عوض کنید. رسیدگی به ناخن های دست و پا و توجه به بهداشت و زیبایی آن ها از دیگر مواردیست که باید به آن توجه کنید، مخصوصا هنگامی که از کفش های تابستانی استفاده می کنید سعی کنید تا حد ممکن به پاهایتان رسیدگی کنید.توجه کنید که هربار بعد از استفاده از ست مانیکور خود آن را استریل کرده تا از بروز بیماری های عفونی و قارچی در امان بمانید و هرگز از وسایل دیگران استفاده نکنید.

  انواع لوازم بهداشتی روزانه 

در صفحه
نمایش 1 - 60 از 989 آیتم
نمایش 1 - 60 از 989 آیتم

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0