فیلتر بر اساس
قیمت
439000 تومان 7230000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

شوینده های مخصوص بانوان

نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

شوینده های مخصوص بانوان

شوینده مخصوص بانوان از دسته لوازم بهداشتی پرکاربرد برای بانوان بوده که در سه دسته دوشیزگان، بانوان و خانم های یائسه، با PH مختلف تولید شده است. این شوینده برای جلوگیری از عفونت و رعایت بهداشت فردی مورد استفاده قرار می گیرد، که در فرم های گوناگون ژل و فوم در بازار موجود می باشد. از این شوینده می توان در طول دوره قاعدگی و یا به صورت روتین نیز استفاده کرد. از این شوینده هم چنین برای رفع خارش و حساسیت پوستی و بوی نامطبوع نیز استفاده می گردد.

انواع شوینده مخصوص بانوان

شوینده مخصوص بانوان در سه مدل مختلف بر اساس رده سنی افراد تقسیم بندی شده است:

شوینده مخصوص دوشیزگان: تمام دختر خانم ها می توانند بعد از سن بلوغ از این شوینده استفاده کنند.

شوینده مخصوص بانوان: این شوینده برای خانم های متاهل مناسب بوده که علاوه بر حفظ رعایت بهداشت فردی برای جلوگیری از عفونت نیز می توان از آن استفاده کرد.

شوینده مخصوص خانم های یائسه: این شوینده مخصوص خانم های یائسه بوده که به دلیل اختلالات هورمونی در این دوره و خشکی واژن می توان از آن استفاده کرد و رطوبت این ناحیه را افزایش داد.

خرید شوینده مخصوص بانوان

شوینده مخصوص بانوان در دو فرم ژل و فوم و با PH های گوناگون برای دوشیزگان، بانوان و خانم های یائسه وجود دارد. افرادی که دارای احساس خارش، خشکی، حساسیت و عفونت بوده و هم چنین برای رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از بوی نامطبوع می توانند از این شوینده ها خریداری کنند. انواع شوینده مخصوص بانوان را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0