فیلتر بر اساس
قیمت
59000 تومان 9450000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم ضد لک

نمایش 1 - 46 از 46 آیتم
نمایش 1 - 46 از 46 آیتم

کرم ضد لک چیست

وظیفه این کرم جلوگیری از بروز لک بر روی پوست و یا در صورت بروز رفع و کم رنگ کردن لک های پوستی است. کرم های ضد لک شامل ویتامین C، ترکیبات هیدروکینون با غلظت های متفاوت و ترکیبات دیگری می باشند که در نهایت موجب می شوند که به هنگام استفاده از این کرم، پوست رنگ سازی را متوقف کرده و به رنگ طبیعی خود باز می گردد و در این راستا لک های موجود بر روی پوست را از بین برده و مانع از ایجاد لک بر روی پوست می شوند. هنگام استفاده از کرم های ضد لک علاوه بر محو شدن لک های پوستی، پوست شما یک درجه روشن تر نیز می شود. با استفاده از این کرم پوستتان شاداب تر و روشن تر می شود. غلظت هیدروکینون موجود در کرم ضد لک باید زیر 4% باشد چرا که درصد های بالاتر ممکن است موجب بیشتر شدن لک و یا حتی سوختگی پوست شوند. برخی از کرم های ضد لک نیز فاقد هیدروکینون می باشند.

کرم ضد لک برای چیست

کرم های ضد لک شامل نیاسینامید، عصاره انواع توت ها، آربوتین، عصاره شیرین بیان و ترکیبات دیگری وجود دارد که منجر به هماهنگ نمودن رنگ های پوست و متوقف کردن عمل رنگ سازی پوست می شود و پوست را شاداب تر و درخشان تر جلوه می دهد. مصرف این کرم باید به صورت مداوم و حداقل دو الی سه ماه و در دو نوبت صبح و شب انجام شود تا بیشترین و بهترین نتیجه را در بر داشته باشد.

خرید کرم ضد لک

کرم های ضد لک در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند که با توجه به نیاز پوست و تحت نظر پزشک بهترین نوع مناسب برای پوست انتخاب و سپس مورد استفاده قرار بگیرد. می توانید انواع کرم ضد لک را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

فواید کرم ضد لک چیست

کرم ضد لک قادر به روشن نمودن پوست حتی پوست های کدر، گندمی، سبزه و تیره می باشد. بسته به نوع پوست، رنگ پوست شما را یک تا دو درجه روشن می کند. لک های قهوه ای و قرمز در طول استفاده مداوم از کرم های ضد لک کمرنگ و سپس به طور کامل محو می شوند. لک هایی که در اثر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب به وجود می آیند به کمک این کرم از بین خواهند رفت. کک و مک هایی که به صورت مادرزادی و یا در اثر آفتاب به وجود می آیند، یکی دیگر از انواع لک هایی هستند که به سادگی توسط این محصول ناپدید خواهند شد. آثار ناشی از جوش، به هنگامی که خود جوش از بین می رود، به صورت لک های قرمز و قهوه ای بر روی صورت پیدا می شوند که به کمک کرم ضد لک می توان این نوع لک ها را از بین برد. کرم های ضد لک نه تنها لکه های قدیمی و کهنه پوست را از بین می برد، بلکه مانع از بروز لکه های جدبد بر روی پوست نیز می شود.

 

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0