فیلتر بر اساس
قیمت
29000 تومان 4950000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ویتامینه

نمایش 1 - 44 از 44 آیتم
نمایش 1 - 44 از 44 آیتم

ویتامینه

برای ویتامینه کردن مو ابتدا موها را شسته و تمیز کنید. سپس موهای خود را خشک کنید به طوریکه تا 80 درصد موها خشک شده باشند. موها را دسته بندی کنید. با استفاده از سرم تقویتی و محلول دوفاز موهای خود را تقویت کرده و پوست سر را نیز ماساژ دهید. بخشی از کرم ویتامینه مو را برداشته و به ساقه موهای خود بمالید. هرگز کرم ویتامینه را به ریشه موها نزنید. لایه های مو را در فویل پیچیده و 30 الی 60 دقیقه صبر کنید. هم چنین از کلاه رنگ بر روی موهای خود استفاده کنید. در پایان موهای خود را آبکشی کرده و به خوبی خشک کنید.

خرید ویتامینه مو

ویتامینه مو یکی از روش های احیا و مراقبت از مو می باشد. کمبود ویتامین موجب ضعیف شدن مو می شود و ویتامینه کردن مو، موهای شما را بازسازی می کند. ممکن است بافت مو به دلایل مختلف مانند آب و هوا، ارث و تغذیه آسیب دیده باشد. ویتامینه مو باعث می شود موهایی سالم و براق داشته باشید. محصولات ویتامینه مو رو می توانید از سایت شیک بیوتی به راحتی و به صورت آنلاین خریداری کنید. هم چنین می توانید انواع ویتامینه مو رو را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید.

ویتامینه مو چیست؟

برخی اوقات مو دچار خشکی، وزی و موخوره می شود که این می تواند ارثی بوده و یا در اثر استفاده از شامپو نامرغوب و یا شرایط آب و هوایی باشد. در این مواقع رسیدگی به مو بسیار حائز اهمیت می باشد. هنگامیکه موی خود را ویتامینه می کنید، محصولات ویتامینه موی شما را آبرسانی و مرطوب می کنند که باعث می شوند موهای شما درخشان و سالم به نظر برسند. محصولات ویتامینه موهای شما را از وزی در آورده و تا حدودی موهای شما را صاف می کنند. استفاده از محصولات ویتامینه باعث می شود تا جلوی آسیب به مو را بگیریم. کرم های ویتامینه مو نیز شامل چندین مواد مغذی و ویتامین های مختلف مورد نیاز مو هستند که می توانید از این کرم ها نیز برای ویتامینه کردن موهای خود استفاده کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0