فیلتر بر اساس
قیمت
301000 تومان 5669000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پرایمر

نمایش 1 - 37 از 37 آیتم
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم

خرید پرایمر 

برای این که یک آرایش و پوست بی عیب و نقص داشته باشید می توانید از پرایمر استفاده کنید. اگر پوستتان براق است یا آرایشتان تا پایان روز ماندگاری ندارد، پرایمر می تواند آرایش شما را ماندگارتر کند. برای انتخاب وخرید یک پرایمر خوب ابتدا نوع نیاز خود به پرایمر را بررسی کنید سپس با توجه به آن از انواع پرایمر در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیونی دیدن کنید و بهترین محصول را به صورت آنلاین خریداری کنید.

قیمت پرایمر 

پرایمرها در انواع و برندهای گوناگون وجود دارند که دارای قیمت های متفاوتی می باشند. با توجه به کیفیت و نوع برند پرایمرهای متفاوتی را می توان به صورت آنلاین خریداری کرد.

پرایمر چیست و چگونه استفاده می شود ؟

پرایمرها در واقع فتوشاپی بر روی آرایش شما هستند. از پرایمر می توانید به عنوان پایه سایه چشم، کرم پودر، مرطوب کننده رنگی و ریمل و صاف کردن سطح پوست استفاده کنید. پرایمر پوشش آرایش شما را افزایش می دهد و به آرایش شما کمک می کند تا مدت طولانی تری بر روی پوست باقی بماند. پرایمر ها در واقع مشکلات و نگرانی های پوست های چرب و خشک را در هنگام آرایش تا حدودی بر طرف می کنند. پرایمرهای مبتنی بر سیلیکون می توانند پوست شما را تحریک کنند در نتیجه اگر بتوانید از پرایمرهای طبیعی استفاده کنید نتیجه مطلوب تری بر روی پوست شما دارد. تقریبا تمام پرایمرها منافذ بزرگ پوست را محو می کنند و بافت پوست را صاف  و رنگ پوست را اصلاح می کنند. پرایمر ها خطوط ریز ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید را بهبود می بخشند.

انواع پرایمر

پرایمر ها با توجه به نوع پوست شما و این که برای کدام قسمت از صورت خود می خواهید استفاده کنید در انواع مختلف وجود دارند.

پرایمر صورت کمک می کند تا آرایش شما در مدت طولانی تری بر روی پوست بماند، منافذ پوست را محو می کند، قرمزی پوست را متعادل می کند، پوست را آبرسانی کرده و از آسیب رادیکال های آزاد به پوست جلوگیری می کند.

پرایمر چشم باعث می شود تا سایه چشم حالت کیکی به خود نگیرد و بر روی پوست نماسد. پرایمر چشم رنگ سایه چشم را به صورت بهتری نشان می دهد و حتی می توان سایه را چند لایه روی هم زد.

پرایمر لب بر روی لب های ترک خورده باعث می شود تا رژ لب به صورت صاف بر روی لب قرار گیرد و از لایه لایه شدن رژلب جلوگیری می کند. باعث ماندگاری بیشتر رژلب می شود و با خاصیت مرطوب کنندگی خود لب ها را نرم می کند و رژ لب بر روی لب بهتر می نشیند.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0