فیلتر بر اساس
قیمت
167000 تومان 6380000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ماسک مو

نمایش 1 - 38 از 38 آیتم
نمایش 1 - 38 از 38 آیتم

خرید ماسک مو

برای استفاده از ماسک موهایی که حاوی روغن هستند بهتر است موهای شما نم دار یا خشک باشد. برای این که تمام موها به ماسک مو آغشته شوند می توانید موهای خود را تقسیم بندی کنید. هنگام استفاده از ماسک مو دقت کنید تا مواد را به ریشه مو و کف سر نزنید. ماسک موهایی که برای رفع شوره سر می باشند را می توان از کف سر استفاده کرد. در هفته می توانید دو الی سه بار از ماسک مو برای حفظ رطوبت موی خود استفاده کنید. برای شستشوی ماسک مو از آب ولرم استفاده کنید. برای موهای خشک، آسیب دیده، رنگ و دکلره شده و کدر حتما از ماسک مو استفاده کنید. برای خرید ماسک مو مرغوب می توانید انواع آن را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. هنگام خرید ماسک مو به نوع برند و نیاز خود توجه کنید. سعی کنید از برندهای معتبر خرید کنید. برای خرید ماسک مو با کیفیت سعی کنید محصول مورد نظر خود را از برندهای معتبر تهیه کنید. بر اساس نیاز و جنس موی افراد انواع مختلف ماسک مو در بازار وجود دارند که هر کدام دارای کیفیت متفاوتی هستند. برای خرید ماسک مو ابتدا جنس مو و مشکلات موی خود را به درستی تشخیص دهید تا بتوانید محصولی متناسب با نیاز خود را تهیه کنید.

مزایای ماسک مو

ماسک مو می تواند سبب جلوگیری از وز شدن، خشکی و موخوره تارهای مو شوند و فولیکول مو را تقویت کنند. این محصول به نرم شدن، درخشندگی و خوش حالت شدن موها کمک زیادی می کند. برندهای لورآل و نوتروژینا از جمله برندهایی هستند که ماسک مو های پر طرفداری دارند. بیشتر این ماسک موها در ترکیبات خود حاوی چندین نوع روغن و انواع ویتامین می باشند که به تقویت مو کمک می کنند.

ماسک مو و انواع آن

ماسک مو موهای شما را تقویت کرده و از آسیب های احتمالی پیشگیری می کند. ماسک موها معمولا بر روی ساقه مو استفاده می شوند زیرا ساقه مو همیشه در معرض خشکی و شکنندگی می باشد. ماسک موها به دو دسته قابل شستشو و بدون نیاز به شستشو تقسیم می شوند. ماسک موهای غیر قابل شستشو از مواد شیمیایی کمتری برخوردار بوده و آسیبی به مو وارد نمی کنند. تاثیر ماسک موها بر حسب ترکیبات موجود در آن ها می تواند متفاوت باشد. هنگام خرید ماسک مو حتما به کیفیت و قیمت آن توجه کنید زیرا خرید یک ماسک مو و یا محصول بی کیفیت نه تنها موی شما را درمان نکرده و جلوی آسیب را نمی گیرد بلکه ممکن است به موی شما آسیب وارد کرده و موجب ریزش مو شما شود.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0