فیلتر بر اساس
قیمت
81000 تومان 81000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

رنگ و ابزار رنگ

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

خرید رنگ مو و ابزار رنگ

برای خرید رنگ مو شناخت انواع آن و تاثیر آن بر روی مو بسیار مهم می باشد. تنوع رنگ مو در بازار بسیار بالا می باشد. هنگام خرید رنگ مو توجه به کیفیت، نوع و رنگ های آن بسیار حائز اهمیت می باشد. رنگ مو مارال از دسته برندهای محبوب رنگ مو ایرانی می باشد. برای خرید انواع رنگ مو و ابزار رنگ اصل و ارجینال می توانید وارد سایت اینترنتی فروشگاه شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

بهترین رنگ مو برای موهای سفید

برای پوشاندن موهای سفید بهتر است از رنگ موهای سری طبیعی و رنگ های تیره تر و برندهای معتبر و اصل استفاده کنید. رنگ مو برند لورال از دسته برندهای محبوب با پوشانندگی بالا می باشد. مدت زمان ماندن رنگ مو بر روی مو در میزان رنگ گرفتن مو بسیار موثر می باشد.

تفاوت رنگ مو با رنگ مو بدون آمونیاک 

رنگ مو بدون آمونیاک آسیب کمتری به مو وارد کرده و مهای شما را خشک نمی کند. این رنگ مو برای افرادی که موهای ظریف و پوست سر حساسی دارند بسیار مناسب می باشد. هم چنین افرادی که موهای خود را کراتین کرده اند می توانند از این رنگ مو استفاده کنند. رنگ مو بدون آمونیاک نسبت به دیگر رنگ موها دارای قیمت و کیغیت بالاتری می باشد.

رنگ مو برای پوست سبزه

با توجه به رنگ پوستتان می توانید رنگ موی خود را انتخاب کنید. برای پوست های تیره و گرم بهتر است از رنگ موهای روشن و برای پوست های روشن و سرد از رنگ موهای تیره استفاده کنید. برای افراد با پوست سبزه بهتر است از رنگ موهای قهوه ای، بلوند روشن، عسلی، فندقی، شاه بلوطی و نسکافه ای استفاده کنید.

قیمت رنگ مو و ابزار رنگ

قیمت رنگ مو با نوع، برند و کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. معمولا رنگ موهای بدون آمونیاک و ارجینال دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر مدل ها می باشند.هم چنین رنگ موهای خارجی و ارجینال نسبت به برندهای ایرانی دارای قیمت بالاتری می باشند. رنگ موهای فانتزی نیز برای برخی مراسم خاص و یا افرادی با سن پایین مناسب بوده که نسبت به دیگر رنگ ها ماندگاری کمتری نبز دارند.

کدام رنگ مو قرمزی ندارد

رنگ موهای خاسکتری و زیتونی از دسته رنگ های فاقد قرمزی می باشند و برای افرادی که موهایشان قرمزی دارد و می خواهند قرمزی موهایشان را بگیرند و یا می خواهند از رنگ مویی استفاده کنند که تناژ قرمزی نداشته باشد مناسب می باشند.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0