فیلتر بر اساس
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

پودر و ژل کاشت

هیچ محصولی در این دسته وجود دارد

خرید پودر و ژل کاشت ناخن 

داشتن ناخن هایی زیبا و مرتب از جمله مواردی می باشد که برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد. زیبایی ناخن ها حین آسیب نرسیدن به ناخن بسیار مهم است. اما گاهی افراد جدا از زیبایی به دلیل مشکلاتی که ناخن هایشان دارند آن را با ژل و پودر می پوشانند. برای خرید انواع پودر و ژل کاشت ناخن وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و انواع آن را در سایت مشاهده کنید و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

پودر و ژل کاشت ناخن چیست و چگونه استفاده می شود ؟

کاشت پودری به صورت دستی و با قلم روی ناخن قرار خواهد گرفت و به زیبایی دست های شما کمک می کند. کاشت ناخن با پودر با استفاده از پودر و لیکوئید صورت می پذیرد. برای کاشت ناخن با پودر هنگامی که بخواهید ناخن های بلندی داشته باشید باید از تیپ استفاده کنید. تیپ تشابه زیادی به ناخن مصنوعی دارد و بر روی قسمت رشد کرده ناخن، جدا از صدف اصلی قرار می گیرد. برای چسباندن تیپ بر روی ناخن از چسب مصنوعی استفاده کنید و برای فرم دادن و قرار دادن پودر بر روی ناخن، ابتدا ناخن را سوهان کشیده و توسط لیکوئید پودرها را بر روی ناخن با قلم قرار دهید. مواد کاشت با پودر نیاز به استفاده از دستگاه لاک خشک کن نداشته و در هوای آزاد و به سرعت خشک می شود. مواد ژل نیزبه صورت آماده قابل خریداری می باشند که آن را بعد از مواد ضد قارچ بر روی ناخن قرار داده و در دستگاه یووی قرار داده تا خشک شود. کاشت ژل شبیه کاشت پودر است و تنها تفاوت آن ها در مواد آن ها می باشد.

قیمت پودر و ژل کاشت ناخن

پودر و ژل کاشت ناخن در برندها و کیفیت های متنوع در بازار وجود دارند. قیمت و هزینه کاشت ناخن با پودر و ژل ناخن در سالن های مختلف و کیفیت مواد مختلف متنوع می باشد.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0