فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1971000 تومان 22536000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات رمینگتون - Remington

نمایش 1 - 36 از 36 آیتم
نمایش 1 - 36 از 36 آیتم

برند رمینگتون

رمینگتون Remington ، یک برند مراقبت شخصی آمریکایی است که قیچی مو، ریش تراش برقی، اپیلاتور و محصولات مراقبت از مو را تولید می کند. این یکی از شرکت های تابعه اسپکتروم برندز و اوک هیل کپیتال است. رمینگتون از حدود 200 سال پیش توسط فرد مخترعی به نام الیفالت رمینگتون شروع به ساخت محصولات کاربردی و مورد نیاز در کشور آمریکا کرد. 

برند رمینگتون ساخت کجاست؟


دفتر مرکزی برند رمینگتون در آمریکا واقع شده و در حال حاضر 3 کارخانه در آمریکا ، یک کارخانه در چین و یک کارخانه در استرالیا و دیگری در انگلستان مشغول تولید محصولات برند رمینگتون می باشند. اغلب محصولات رمینگتون که در خاورمیانه و ایران مورد استفاده قرار می گیرند ساخت کشور چین می باشد که هیچ تفاوتی با محصولات تولید آمریکا ندارند. 


نمایندگی برند رمینگتون در ایران


با توجه به تحریم و مناسبات ایران و آمریکا این برند محبوب متاسفانه هیچ نمایندگی در ایران نداشته و تمامی محصولات از کشور های اطراف خلیج فارس و ترکیه وارد کشور می شوند


محصولات رمینگتون


محصولات رمینگتون


محصولات رمینگتون به دو دسته کلی مراقبت از مو و اصلاح تقسیم می شود که شامل موارد زیر می شود :


اتو مو رمینگتون


فر کننده رمینگتون


سشوار رمینگتون


لیزر خانگی رمینگتون


سشوار برس دار رمینگتون


ریش تراش رمینگتون


دستگاه اصلاح مو رمینگتون


قیمت خرید محصولات رمینگتون اصل و ارجینال در ایران


رنج قیمت خرید محصولات رمینگتون بسته به نوع محصول و سری ساخت از 1500000 تومان شروع و تا 12 میلیون تومان میرسد محصولات رمینگتون اصل قیمت معقولی نسبت به برند های رقیب خود دارد و همچنین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. 


محصولات رمینگتون از کجا بخرم؟


محصولات ارجینال و اصل رمینگتون در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی در دسترس شما و قابل سفارش است. لطفا توجه داشته باشید متاسفانه سود جویانی محصولات فیک و تقلبی این برند را ایران موجود کرده و اقدام به فریب مشتریان می کنند.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0