فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1327000 تومان 4495000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات تو فیسد - too faced

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

برند تو فیسد 

بلاندینو و جانسون 24 سال پیش شرکت Too Faced را تأسیس کردند. این برند در سال 2016 به مبلغ تقریبی 1.45 میلیارد دلار توسط استی لادر خریداری شد. در آن زمان، این خط لوازم آرایشی با رشد سریع بین سال‌های 2015 تا 2016 بیش از 70 درصد رشد داشت و فروش خالص آن حدود 270 میلیون دلار بود. این یکی از بزرگترین خریدهای ELC تا به امروز بود. 

ویلیام پی لادر، رئیس اجرایی ELC گفت: «جرود و جرمی برند را با یک مفهوم خلاقانه ساده و در عین حال متقاعدکننده شروع کردند و آن را به چیزی واقعاً خارق‌العاده تبدیل کردند. ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم مرحله بعدی سفر آنها را به کجا می‌برد و برای آنها بهترین‌ها را در حالی که شروع به ماجراجویی‌های جدید می‌کنند، آرزو می‌کنیم.»

برند تو فیسد ساخت کجاست ؟


برند تو فیسد ساخت کشور آمریکا می باشد ، البته کارخانه تولید و بسته بندی در کشور هایی مانند ژاپن و فرانسه برای مسائل لاجستیکی در حال تولید این محصول با همان فرمالیسیون و کیفیت هستند.


نمایندگی برند تو فیسد در ایران


برند تو فیسد به دلیل تحریم هیچ گونه نمایندگی قانونی و رسمی ندارد و کلیه محصولات این برند که در داخل ایران در حال فروش هستند توسط واردکنندگان به صورت شخصی وارد کشور شده است. 


محصولات تو فیسدمحصولات تو فیسد به صورت تخصصی بر رو محصولات آرایشی تمرکز دارد که شامل موارد زیر می باشد :


کرم پودر و کانسیلر تو فیسد


برنزر و کانتر تو فیسد


هایلایتر تو فیسد


سرم و مرطوب کننده تو فیسد


ماسکارا تو فیسد


خط چشم تو فیسد


سایه چشم تو فیسد


رژ لب تو فیسد


قیمت خرید محصولات تو فیسد ارجینال اصل


قیمت خرید محصولات تو فیسد با توجه به قیمت دلار و هزینه های واردات به طور نا خواسته جزو محصولات گران به حساب می آید ، که البته خود این برند در کشور آمریکا جزو محصولات تجاری با قیمت بسیار مناسب محصوب می شود. 


محصولات تو فیسد از کجا بخرم ؟


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است محصولات محصولات برند تو فیسد را در اختیار مشتریان قرار دهد.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0