فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
135000 تومان 145000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات ژاک آندرل پاریس - jacques-andhrel

نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

برند ژاک آندرل

نام ژاک آندرل برای اولین بار در دهه 1960 در Chateauroux در مناطق مرکزی فرانسه مورد توجه عموم قرار گرفت، زمانی که بنیانگذار آن شروع به تولید مواد بهداشتی در فامیلی فارمسی با استفاده از گیاه پزشکی سنتی کرد. امروزه آزمایشگاه ژاک آندرل به عنوان یکی از مراکز مهم نوآوری، فرمولاسیون، ساخت محصولات در حوزه بهداشتی و با ارائه محصولات، دانش فنی، فرمولاسیون های مدرن، آموزش و تربیت کادر فنی، راه اندازی تولیدات مدرن، در چندین کشور حضور دارد. راهبردها، راه اندازی کنفرانس های علمی و پژوهشی است و فعالانه به حضور و روند دیدنی خود در صحنه ادامه می دهد.

برند ژاک آندرل ساخت کجاست؟


اگر بتوان یک کشور را به عنوان برترین سازنده لوازم آرایشی و بهداشتی نامید آن فرانسه است ، برند ژاک آندرل هم در این کشور تهیه و بسته بندی می شود.


نمایندگی برند ژاک آندرل پاریس در ایران


فروشگاه شیک بیوتی نمایندگی فروش محصولات برند ژاک آندرل در ایران می باشد که محصولات این برند را به صورت آنلاین عرضه می کند.


محصولات ژاک آندرل پاریس


ژاک آندرل JACQUES-ANDHREL


کرم شب ژاک آندرل


کرم روز ژاک آندرل


کرم ضد پیری ژاک آندرل


شامپو ژاک آندرل


کرم مو بر ژاک آندرل


قیمت خرید محصولات ژاک آندرل پاریس اصل و ارجینال در ایران


محصولات ژاک آندرل رده کلاس تجاری و رو به پایین در کشور های اروپایی می باشد اما با این حال به دلیل قیمت دلار خرید این محصول کمی گران تر از حد معمول در ایران ارائه می شود. 


محصولات ژاک آندرل پاریس از کجا بخرم؟ 


فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی شیک بیوتی محصولات ارجینال و اصل برند ژاک آندرل پاریس را در اختیار مشتریان قرار می دهد و می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0