فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
390000 تومان 7745000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات ژیلت - Gillette

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم
نمایش 1 - 9 از 9 آیتم

برند ژیلت

ژیلت یک برند آمریکایی از ریش تراش های مردانه و سایر محصولات مراقبت شخصی از جمله لوازم اصلاح است که متعلق به شرکت چند ملیتی Procter & Gamble (P&G) است. این شرکت که در بوستون، ماساچوست، ایالات متحده مستقر است، متعلق به شرکت ژیلت، تامین کننده محصولات تحت برندهای مختلف بود تا اینکه این شرکت در سال 2005 در P&G ادغام شد. شرکت و نام تجاری ژیلت از اواخر قرن نوزدهم سرچشمه گرفت، زمانی که فروشنده و مخترع کینگ کمپ ژیلت ایده یک تیغ ایمنی را که از تیغه های یکبار مصرف استفاده می کرد، مطرح کرد. تیغ های ایمنی در آن زمان اساساً قطعات کوتاهی از یک تیغ مستقیم بودند که به یک نگهدارنده چسبیده بودند.

برند ژیلت ساخت کجاست؟


بدلیل افزایش فروش برند ژیلت کارخانه های زیادی در کشور های مختلف تاسیس کرده است اگر چه کارخانه اصلی در آمریکا واقع شده است اما محصولات این برند در کشور های  چین ، برزیل ، کانادا ، مکزیک و فنلاند نیز تولید می شود.


نمایندگی برند ژیلت در ایران


هیچ برند آمریکایی اجازه فعالیت و فروش محصولات در ایران ندارد از این رو نمایندگی قانونی برای برند ژیلت ثبت نشده و تمام محصولات این برند توسط واردکنندگان در ایران توزیع و به فروش می رسد.


محصولات ژیلت


ژیلت Gillette


خود تراش ژیلت


تیغ یدکی ژیلت


ماشین اصلاج ژیلت


مام و دئودرانت ژیلت


ست اصلاح ژیلت


افتر شیو ژیلت


قیمت خرید محصولات ژیلت اصل و ارجینال در ایران


متاسفانه محصولات تقلبی و فیک برند ژیلت در ایران به وفور دیده شده است ، سودجویانی با استفاده از علائم تجاری اقدام به فروش محصولات ژیلت می کنند. قیمت محصولات ژیلت اصل و ارجینال از 1 میلیون بسته به نوع محصول شروع می شود که با توجه به قیمت دلار منطقی می باشد.


محصولات ژیلت از کجا بخرم؟


فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی شیک بیوتی مفتاخر است محصولات زیبایی و اصلاح آقایان از قبیل برند ژیلت اصل و ارجینال را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0