فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
50000 تومان 428000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

اکسسوری

 • اکسسوری مو
  اکسسوری مو

  خرید اکسسوری مو

  استفاده از اکسسوری در مجالس همراه با لباس بسیار کاربردی می باشد. استفاده از انواع اکسسوری بر روی مو باعث زیباتر شدن موهای شما و جلوه بهتر به موهایتان می شود. اکسسوری مو در انواع و اقسام مختلف و برای استفاده در مکان های گوناگون طراحی شده است که دارای قیمت های متفاوت نیز می باشند. شما می توانید انواع اکسسوری مو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

  انواع اکسسوری مو

  اکسسوری مو شامل انواع مختلف اکسسوری مو اسپرت، اکسسوری مو کلاسیک، گلسرها، تاج ها، فرچه ها و لوازم آرایشگاهی نیز می باشند.

  اکسسوری مو برای عروسی       

  اکسسوری مو عروس دارای قیمت بالاتر نسبت به دیگر اکسسوری ها بوده زیرا دارای کارشدگی بیشتر نسبت به دیگر اکسسوری ها می باشد و معمولا بر روی آن ها با سنگ و نگین کار شده می باشد. اکسسوری مو عروس به موهای شما جلوه ای خاص می بخشد.

  اکسسوری مو پارچه ای

  اکسسوری مو پارچه ای دارای تنوع بالا بوده و معمولا در قالب تل سر و کش مو می باشند. این اکسسوری ها را در سایت هایی از قبیل دیجی کالا به وفور و در انواع گوناگون می توانید مشاهده کنید. اکسسوری مو پارچه ای قابل استفاده برای تیپ های اسپرت و مهمانی های خودمانی نیز می باشد.

  بهترین اکسسوری مو

  بهترین نوع فرچه مو دارای مویی می باشد که نرم بوده و بسیار محکم باشد و با استفاده زیاد مویی ها ریزش پیدا نکنند. هم چنین نوع دسته فرچه بسیار مهم بوده تا جنس خوبی داشته و خوش دست باشد و موهای فرچه را در کنار هم به خوبی نگه دارد.

  قیمت اکسسوری مو

  اکسسوری های مو در انواع و اقسام گوناگون و با کارشدگی و جنس های مختلف در بازار موجود می باشند. اکسسوری مو با کارشدگی های بالا و اکسسوری های مو عروس معمولا د ارای قیمت بالاتری می باشند. هم چنین جنس سنگ و نگین های کار شده بر روی اکسسوری مو بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. شما می توانید انواع اکسسسوری مو را با پایین ترین قیمت از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی به صورت آنلاین خریداری کنید.

   

 • کیف اصلاح
  کیف اصلاح

  خرید کیف اصلاح مردانه

  کیف اصلاح یکی از ابزار مورد نیاز برای خانم ها و آقایان بوده که بسیار کاربردی می باشد. از کیف اصلاح می توان برای نگه داری ابزار آرایشگاهی استفاده کرد که از لحاظ بهداشت فردی بسیار حائز اهمیت می باشد. برای خرید انواع کیف اصلاح می توانید وارد سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی شده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

  انواع کیف اصلاح

  کیف اصلاح از لحاظ جنس و سایز در انواع گوناگون وجود دارد. هم چنین برخی از این کیف های اصلاح دستی ساده و برخی درون خود دارای نقسیم بندی می باشند.

  بهترین کیف اصلاح

  بهترین کیف اصلاح کیف های چرم می باشند که درون خود دارای نقسیم بندی بوده و بسیار جادار می باشند. این کیف ها به دلیل تقسیم بندی در داخل خود، بسیار جادار بوده و وسایل مختلف را می توان درون آن به صورت تفکیک شده و منظم قرار داد.

  کیف اصلاح مردانه شامل چیست

  کیف اصلاح مردانه معمولا در سایز کوچک و دستی بوده و کیفی برای لوازم آرایشگاهی فرد می باشد. این کیف در جنس های گوناگون چرم، برزنتی و ... وجود دارد. از این کیف می توانید در هنگام مسافرت برای لوازم آرایشی و بهداشتی خود نیز استفاده کنید.

  کیف اصلاح

  کیف اصلاح از دسته لوازم مهم هنگام رفتن به آرایشگاه برای خانم ها و آقایان می باشد. داشتن لوازم آرایشگاهی فردی از لحاظ بهداشتی بسیار مهم بوده و از بروز بسیاری از بیماری های پوستی جلوگیری می کند.

  قیمت کیف اصلاح مردانه

  کیف اصلاح مردانه در جنس هایی از قبیل برزنتی و چرم وجود داشته و دارای سایزهای گوناگون نیز می باشند که همگی آن ها دستی بوده و بسته به جنس و سایزشان دارای قیمت های گوناگون در بازار و سایت های آنلاین هستند. شما می توانید این محصول را با قیمت مقرون به صرفه از سایت شیک بیوتی خریداری کنید.

نمایش 1 - 30 از 30 آیتم
نمایش 1 - 30 از 30 آیتم
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0