فیلتر بر اساس
قیمت
389000 تومان 6100000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

اسپری بدن

نمایش 1 - 24 از 24 آیتم
نمایش 1 - 24 از 24 آیتم

اسپری بدن

بزرگترین تفاوت بین اسپری بدن و عطر فرمول آن یا نسبت روغن غلیظ به آب و الکل است. اسپری های بدن میزان روغن غلیظ کمتر و الکل بیشتری دارند، در حالی که عطر در اشکال مختلف دارای سطح روغن بالاتر و آب یا الکل کمتری خواهد بود. اسپری های بدن سبک و طراوت بخش بوده و می توان از آن روی پوست استفاده کرد و یا مستقیما روی لباس اسپری کرد. سطح پایین تر روغن غلیظ آن ها به این معنی است که آن ها ماندگاری بالایی ندارند.  

انواع اسپری بدن

اسپری بدن در دسته های اسپری ضد تعریق و اسپری خوشبو کننده بدن وجود دارند. اسپری های ضد تعریق دارای ترکیبی از آلومینیوم کلراید و مواد آنتی باکتریال می باشند که باکتری های موجود در عرق را از بین برده و باعث کاهش تعریق بدن می شوند. هم چنین اسپری ضد تعریق مانع از ایجاد بوی بد عرق می شوند. اسپری های خوشبو کننده بدن اثر کمتری نسبت به اسپری های ضد تعریق دارند و بعد از چند ساعت باید دوباره تمدید شوند.

خرید اسپری بدن

از آن جایی که اسپری بدن رایحه ای سبک تر است، برای مدت کوتاه تری ماندگاری دارد. پیشنهاد می کنیم این رایحه ها را برای فعالیت های غیر رسمی استفاده کنید. برای خرید انواع اسپری بدن می توانید از سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0