فیلتر بر اساس
قیمت
61000 تومان 35000000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
رنگ
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم روشن کننده

نمایش 1 - 52 از 52 آیتم
نمایش 1 - 52 از 52 آیتم

کرم روشن کننده چیست

کرم های روشن کننده پوست که برای روشن کردن رنگ پوست طراحی شده اند، اغلب برای درمان نقاط تیره پوست مانند لکه های ناشی از اقزایش سن یا جای آکنه استفاده می شوند. از این محصولات گاهی اوقات برای روشن کردن پوست کلی نیز استفاده می شود. در حالی که این کرم ها را می توان برای شرایط خاص پوستی تجویز کرد، اما می توانند عوارض جانبی نیز داشته باشند.  

کرم روشن کننده پوست برای چیست

کرم های روشن کننده پوست محصولاتی هستند که برای سفید کردن و روشن کردن پوست طراحی شده اند. آن ها سلول های پوست را هدف قرار می دهند. آن ها سلول های پوست را هدف قرار می دهند تا سطح ملانین را کاهش دهند. ملانین رنگ دانه ای است که توسط سلول های پوست تولید می شود.این مشخس می کند که پوست ما چقدر روشن یا تیره به نظر می رسد. محصولات روشن کننده پوست می توانند به شکل کرم، لوسیون، روغن و سرم باشند. کرم ها و روغن ها معمولا سنگین تر و برای پوست های خشک بهتر هستند. اگر پوست شما تمایل به سمت چرب دارد، ممکن است بخواهید سرم سبک تری را انتخاب کنید.

خرید کرم روشن کننده

انواع مختلفی از کرم های روشن کننده پوست به صورت آنلاین و بدون نسخه در دسترس هستند. با این حال بهتر است فبل از استفاده از کرم های روشن کننده پوست با پزشک خود مشورت کنید. متخصص پوست می تواند به شما توصیه کند که کدام نوع برای پوست شما بهتر است. می توانید انواع کرم های روشن کننده را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید.

فواید کرم روشن کننده چیست

کرم های روشن کننده پوست حاوی موادی هستند که تولید ملانین را در بدن کاهش می دهند. ملانین توسط سلول هایی به نام ملانوسیت ساخته می شود.محصولات سفید کننده با کاهش تعداد ملانوسیت ها در پوست شما کار می کنند. بسیاری از کرم های روشن کننده پوست حاوی هیدروکینون هستند که به کاهش ملانوسیت ها معروف است. ویتامین C، همچنین یک عنصر رایج در کرم های روشن کننده پوست، آنتی اکسیدانی است که تولید ملانین را در سلول های ما کاهش می دهد. اسید گلیکولیک، که در بسیاری از کرم های روشن کننده پوست نیز یافت می شود، به عنوان یک لایه بردار عمل می کند. با پاکسازی سلول های مرده به روشن شدن پوست کمک می کند. رتینوئیدها، محصولاتی که از ویتامین A به دست می آیند، می توانند برای روشن کردن لکه های تیره نیز استفاده شوند. آن ها با سرعت بخشیدن به گردش سلول های سطحی پوست کار می کنند. آن ها می توانند شامل رتینول و ... باشند. کرم های روشن کننده پوست ممکن است برای شرایط مختلفی که باعث تغییر رنگ می شوند استفاده شوند. کرم های روشن کننده پوست ممکن است برای درمان نقاط تیره پوست یا به طور کلی روشن کردن پوست استفاده شوند. آن ها ممکن است برای بیماری های پوستی خاص مانند ملاسما و هایپر پیگمانتاسیون پس از التهاب تجویز شوند. با این حال این کرم ها می توانند عوارض جانبی جدی داشته باشند. برخی از کرم های روشن کننده پوست ممکن است حاوی جیوه باشند که می تواند منجر به مسمومیت با جیوه یا اختلال کلیویبه نام سندرم نفروتیک شود.

 

 

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0