فیلتر بر اساس
قیمت
625000 تومان 1605000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

کرم پا

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

کرم پا

عوامل زیادی مانند هوای سرد و خشک باعث خشک شدن پا و ایجاد ترک بر روی پوست می شوند. اگر این ترک ها عمیق باشند می توانند بسیار دردناک بوده و یا حتی دچار عفونت شوند. بسته به دلیل آن ترک های پا می توانند عمیق و یا سطحی باشند.

بهترین کرم پا

یک کرم پا خوب باید خاصیت پوشانندگی قوی داشته به طوری که با پوشیدن جوراب از سطح پوست پاک نشود و تا مدت ها بر روی پوست باقی بماند. میزان رطوبت آن بالا باشد و به لایه برداری پوست کمک کند. دارای جذب بالا باشد و نیازی به ماساژ دادن زیاد نداشته باشد. احساس لیزی یا چسبندگی ایجاد نکند و مانع بروز مجدد ترک و خشکی کف پا شود. حاوی ترکیبات آنتی باکتریال باشد تا عواملی که باعث بروز عفونت در ترک های پا می شود را از بین ببرد. هم چنین این کرم ها تیرگی های ناشی از زخم های قدیمی را از بین می برند.

قیمت کرم پا

از مهم ترین فاکتورهایی که در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید همین قیمت است. عوامل بسیار متعددی بر روی قیمت یک کالا می تواند اثر بگذارد. کرم های ترک پا با حجم بالا و مواد مناسب معمولا قیمت بالای نیز دارند. کرم پا در حجم های مختلف وجود دارند. در هنگام خرید کرم پا حتما به نوع نیاز و سقف بودجه خودتان توجه داشته باشید و محصول متناسب با آن را خریداری کنید.

خرید کرم پا

این که کرم پا تا چه اندازه می تواند بر روی ترک های پوستی و خشکی پا اثر بگذارد ارتباط مستفیمی با مواد تشکیل دهنده کرم دارد. لازم است در هنگام خرید پا به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید متناسب با نیاز و نوع بودجه مورد نظرتان بهترین کرم پا را به صورت آنلاین خریداری بفرمایید. برای انتخاب بهترین کرم پا توجه داشته باشید که کرم حاوی موادی قبیل آلانتونین، گلیسیرین، روغن جوجوبا، روغن درخت چای، سالیسیلیک اسید، آلفا هیدروکسی اسیدها، شی باتر و لانولین باشد. در هنگام خرید کرم پا به حجم کرم، قیمت آن و میزان ترک پا خود توجه داشته باشید. هم چنین می توانید از انواع کرم پا در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کرده و محصول مورد نظر خود را از طریق آنلاین خریداری کنید. از کرم ترک پا برای پیشگیری از خشک شدن و ترک پا نیز می توان استفاده کرد.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0