فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1250000 تومان 17550000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات اینگرید میه - INGRID MILLET

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

برند اینگرید میه

اینگرید میه پاریس توسط مادام اینگرید میلت، متخصص زیبایی فرانسوی در سال 1959 تاسیس شد. پس از کشفی پیشگامانه که عصاره های سلولی گیاهی اثر جوان کننده قابل توجهی بر روی پوست دارند، او اولین کسی بود که از آنها در لوازم آرایشی برای مبارزه با پیری زودرس پوست استفاده کرد. او همچنین اولین کسی بود که خواص ضد پیری قوی عصاره خاویار را کشف کرد و راهی برای ادغام آن در مراقبت از پوست ابداع کرد. "پرل دو خاویار" متولد شد. امروزه، اینگرید میلت به یک برند بین‌المللی زیبایی پزشکی تبدیل شده است که خدمات زیبایی پزشکی توسط پزشکان و زیبایی‌شناسان پزشکی و همچنین خدمات زیبایی توسط متخصصان آموزش دیده را از طریق بیش از 100 مرکز کاملاً تحت مالکیت زیبایی پزشکی در جهان ارائه می‌کند. وفادار به مأموریت خود برای ارائه بهترین و ایمن ترین خدمات زیبایی پزشکی به مشتریان خود، ما دائماً در تلاش هستیم تا در خط مقدم پیشرفت های جدید فناوری باقی بمانیم. تیم های تحقیقاتی فرانسوی ما بر نوآوری و استفاده از پیشرفت بیوتکنولوژیکی در مراقبت از پوست تمرکز دارند. ما دستگاه‌های خود را با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های پزشکی توسعه می‌دهیم و تیم‌های آموزشی با تجربه ما برنامه‌هایی را برای خدمت به مشتریان خود در سراسر جهان به عنوان ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های زیبایی پزشکی توسعه می‌دهند.

برند اینگرید میه ساخت کجاست ؟


تمامی محصولات این برند در کشور فرانسه تولید و بسته می شود اما به تازگی خط تولید این برند در کشور هایی مانند هند و آرژانتین به بهره ورداری رسیده .


محصولات اینگرید میهسرم اینگرید میه 


مرطوب کننده و آب رسان اینگرید میه


محصولات ضد پیری و ضد چروک اینگرید میه


لیفت صورت اینگرید میه


کرم و سرم دور چشم اینگرید میه


کرم و ژل مراقبت از لب اینگرید میه


ماسک صورت اینگرید میه


کلینسر و تونر اینگرید میه


محصولات اینگرید میه اصل و ارجینال از کجا بخرم ؟


فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مفتاخر کلیه محصولات ارجینال و اصل برند اینگرید میه پاریس را برای تمام ایران با قیمت خرید در اختیار مشتریان قرار دهد.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0