فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
1039000 تومان 1039000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات اوریاژ - URIAGE

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

برند اوریاژ 

تاریخ اوریاژ تقریبا از 2000 سال پیش در قلب کوه های آلپ آغاز شد. 

رومی ها در جریان فتح گول از آلپ گذشتند و در مقابل چشمه ای در پای کوه های بلدون توقف کردند. سربازان با استفاده از آن برای التیام زخم های خود متوجه می شوند که آب حرارتی اوریاژ دارای خواص درمانی است. سپس تصمیم گرفتند اولین حمام های حرارتی را ایجاد کنند. در سال 1823 مارکیز دو گوترون ساخت یک مرکز حرارتی را راه اندازی کرد. در سال 1992 آزمایشگاه های پوستی اوریاژ شروع به کار بر روی درمان هایی کردند که آب حرارتی اوریاژ را در بر می گیرد، که مزایای آن توسط آکادمی ملی پزشکی یک قرن پیش به رسمیت شناخته شد و این تولد مراقبت از پوست اوریاژ است.برند اوریاژ ساخت کجاست ؟ 


برند اوریاژ یک برند فرانسوی می باشد که گواهی بر دانش شناخته شده برای 200 سال است که شهرت بسیاری پیدا کرده است. اکنون برند اوریاژ در بیش از 80 کشور توزیع می شود.


نمایندگی برند اوریاژ در ایران 


محصولات اوریاژ متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند اوریاژ می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند اوریاژ دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات اوریاژ


از شروع کار، اوریاژ تقریبا 30 سال است که درمان های نوآورانه از تخصص درماتولوژیک ارائه می دهد. محصولات اوریاژ با انواع پوست سازگار است. انواع محصولات اوریاژ، پک مراقبتی روزانه اوریاژ، آبرسان اوریاژ، ترمیم کننده و محصولات ضد پیری اوریاژ همگی شامل آب خالص فیلتر شده از سنگ های آلپ می باشد. محصولات اوریاژ تمام مشکلات پوستی را پوشش داده و ترمیم می کنند.


بالم لب اوریاژ

اسپری مرطوب کننده آب حرارتی اوریاژ

کرم آبرسان اوریاژ

قیمت محصولات اوریاژ اصل 


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال اوریاژ را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات اوریاژ از کجا بخریم ؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند اوریاژآن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات اوریاژ و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.


Uriage

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0