فیلتر بر اساس
قیمت
151000 تومان 9600000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

روغن مو - سرم مو

نمایش 1 - 19 از 19 آیتم
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم

سرم مو

سرم های مو مبتنی بر سیلیکون می باشند. این سرم ها برای سطح خارجی مو و ساقه مو به کار می روند. سرم مو مو را آبرسانی براق کرده و از آن محافظت می کند. هم چنین سرم مو از وز شدن مو و گره خوردن آن جلوگیری می کند. سرم های مو انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها می توانند آسیب ها را ترمیم و موها را از آلودگی ها محافظت کنند. کراتین موجود در سرم ها موخوره مو و خشکی و و وزی مو را درمان می کنند. برخی سرم ها حاوی اسطوخودوس بوده که از مو در برابر آفتاب محافظت می کنند. هم چنین سرم هایی که حاوی مواد آبرسان می باشند موهای شما را براق کرده و کدری، خشکی و وزی مو را برطرف می کنند.

خرید سرم مو و روغن مو

شما می توانید بسته به نوع جنس مو و نیاز مو خود محصول مورد نظر خود را بخ صورت آنلاین خریداری کنید. هم چنین می توانید انواع سرم مو و روغن مو را در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید. سرم های مو، موهای شما را صاف و براق می کنند در حالی که روغن های مو پوست سر و مو را تغذیه می کنند و موهای ما را سالم نگه می دارند.

روغن مو

روغن مو، مو را به طور عمیق تغذیه کرده و براق می کند. از روغن مو حتی برای موهای سالم نیز می توان استفاده کرد تا از آسیب های احتمالی پیشگیری کند. مواد موجود در روغن مو در رشته مو نفوذ کرده و به طور عمیق مو را آبرسانی می کند. روغن مو، خشکی مو را برطرف کرده و از خرد شدن و وز شدن مو جلوگیری می کند. روغن مو، موخوره مو را کنترل می کند، ریزش مو را کاهش می دهد، مو را تغذیه می کند، رشد مو را افزایش می دهد، از مو در برابر مشکلات محافظت می کند و بافت مو را زنده می کند.

روغن مو

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0