فیلتر بر اساس
قیمت
965000 تومان 6680000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
نوع پوست
بیشتر کمتر
نوع محصول
بیشتر کمتر
اثر بخشی
بیشتر کمتر
میزان محافظت
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

ترمیم کننده پوست

نمایش 1 - 19 از 19 آیتم
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم

 ترمیم کننده پوست

اثر بخشی کرم های ترمیم کننده به میزان و عمق زخم و جوش روی پوست بستگی دارد. کرم های ترمیم کننده برای بریدگی و زخم های سطحی، سوختگی های سطحی، اگزما، درماتیت آتوپیک و جای جوش استفاده می شوند. هنگامی که برای زخم و یا سوختگی از این کرم استفاده می کنید روند درمان و از بین رفتن آن سریع تر می شود. این کرم ها حاوی مواد ضد التهاب و ضد قارچ بوده  و با جلوگیری از ورود آلودگی به درون زخم سرعت ترمیم را اقزایش می دهد و در صورت درد و تورم آن را تسکین می بخشد. این کرم حاوی مواد مرطوب کننده بوده که برای تامین رطوبت پوست و آبرسانی آن به کار می رود. این کرم با تحریک کلاژن سازی در پوست، زخم ها را به سرعت بهبود می بخشد و آثار آن ها را از روی پوست از بین می برد.

انواع ترمیم کننده پوست

کرم های ترمیم کننده در سه دسته ملایم، متوسط و قوی وجود دارند. کرم های ملایم برای رفع لک های ناشی از جوش و آفتاب استفاده می شوند. کرم های با قدرت متوسط برای رفع جای جوش عمیق، زخم های کوچک و سوختگی های خفیف استفاده می شوند. کرم های قوی نیز برای رفع زخم های عمیق مانند زخم های ناشی از جراحی نیز استفاده می شوند.

خرید ترمیم کننده پوست

استفاده از کرم ترمیم کننده بلافاصله بعد از آسیب به پوست فواید زیادی دارد. مهم ترین مزیت کرم های ترمیم کننده خاصیت ضد قارچ و باکتری آن است که از پیشرفت و عفونت زخم جلوگیری می کند. هم چنین این کرم روند بازسازی پوست را تسریع بخشیده و سوزش، التهاب پوست و قرمزی پوست را رفع و رطوبت پوست را تنظیم می کند. می توانید انواع کرم های ترمیم کننده پوست را در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن بفرمایید و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. کرم های ترمیم کننده با لایه برداری از پوست به پاکسازی و زیبایی پوست کمک می کنند. از کرم ترمیم کننده به عنوان کرم روشن کننده نیز می توان استفاده کرد.

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0