فیلتر بر اساس
قیمت
4550000 تومان 4550000 تومان
برند ها
بیشتر کمتر
اعمال فیلتر

شوینده های مخصوص آقایان

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

شوینده های مخصوص آقایان

شوینده های مخصوص آقایان در سه دسته شوینده بهداشتی، صورت و بدن وجود دارد. آقایان بیشتر زمان خود را در طول روز در محیط بیرون سپری می کنند به همین دلیل میزان آلودگی بیشتری بر روی پوست آن ها وجود دارد. از این رو می توانند از شوینده های مخصوص خود برای از بین بردن آلودگی ها از سطح پوستشان استفاده کنند. هم چنین شوینده هایی در بازار موجود می باشد که دارای دانه های ریز برای اسکراب بوده و علاوه بر پاکسازی عمقی پوست کار لایه برداری را نیز انجام می دهند. شوینده بهداشتی آقایان نیز دارای PH مختص آن ها بوده که برای جلوگیری از عفونت و رعایت بهداشت فردی و کاهش حساسیت و خارش پوستی نیز می توانند از آن استفاده کنند.

انواع شوینده مخصوص آقایان

شوینده مخصوص آقایان در انواع و برندهای گوناگون وجود دارند. این شوینده ها در فرم ژل و فوم در بازار موجود می باشند. افراد، برای پوست های خشک یا پوست هایی که دارای حساسیت می باشند بهتر است از فرم فوم این شوینده ها استفاده کنند.

خرید شوینده مخصوص آقایان

برای خرید شوینده مخصوص آقایان بهتر است با توجه به نوع پوست خود، یک شوینده با کیفیت و مرغوب را انتخاب کنید. هم چنین می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی انواع شوینده مخصوص آقایان را مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0