فیلتر بر اساس
دسته ها
بیشتر کمتر
قیمت
2265000 تومان 7538000 تومان
اعمال فیلتر

محصولات بایودرم - BIOTHERM

نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

برند بایودرم

برای قرن ها، مردان و زنان در آب های شفا بخش حمام کرده اند تا پوست خود را در کوه های پیرن فرانسه زیبا کنند. 

بایودرم، یک آزمایشگاه فرانسوی، راز این آب های شفا بخش را در سال 1952 کشف کرد. محصول معجزه آسای سرم لیفت کننده لایف پلانکتون بایودرم با فرمول غلظت 5%، تنها بعد از 8 روز استفاده پوست شما را بهبود می بخشد. بایودرم یک شرکت فرانسوی مراقبت از پوست است که متعلق به لورآل بوده و تحت بخش محصولات لوکس است. بایودرم توسط لورآل در سال 1970 خریداری شد. بایودرم از آب معدنی سرچشمه می گیرد. در اوایل قرن بیستم، دکتر فرانسوی جوس جولین، آب های معدنی چشمه های حرارتی را در زیر کوه پییرنیس در قسمت جنوبی فرانسه کشف کرد که حاوی پلانکنون های حرارتی بود، که ظاهرا کلیدی برای سلامت پوست و یک جوان کننده قوی پوست است. در سال 1952 میلادی حقوق مالکیت معنوی به دست آمد و او از آن در محصولات مراقبت از پوست استفاده کرد. بنابراین درم در بایودرم از پلانکتون های حرارتی، یک عنصر موجود در تمام محصولات بایودرم می باشد. بیو از حرفه زیست شناس موسس می آید. برند بایودرم ساخت کجاست ؟


برند بایودرم یک برند فرانسوی می باشد که شامل محصولات مراقبت از پوست و پک های مراقبت روزانه است. محصولات این برند همانند برند اون بر پایه آب معدنی می باشد که برای پوست های خشک بسیار مفید می باشد. محصولات این برند پوست شما را مرطوب کرده و از ایجاد چین و چروک پوستی جلوگیری می کند.


نمایندگی برند بایودرم در ایران


محصولات بایودرم متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی ندارند. برای خرید محصولات ارجینال برند بایودرم می توانید از انواع محصولات در سایت فروشگاه اینترنتی برند بایودرم دیدن کنید و محصول مورد علاقه خود را از طریق آنلاین خریداری کنید.


محصولات بایودرم 


محصولات بایودرم برای ایجاد مراقبت از پوست و تقویت آن تولید شده اند و درجه یک می باشند. دانش آبی بیوتکلونولوژی این برند در بخش پروبیوتیک در قلب هر محصول بایودرم قرار دارد. این بخش پروبیوتیک که در اصل در چشمه های حرارتی پیرنه فرانسه کشف شد، امروزه به طور پایدار با استفاده از فرآیند تخمیر زیستی تولید می شود. این فرآیند به آن اجازه می دهد تا به طور بی پایان و بدون آسیب دوباره در طبیعت تولید شود. یکی از محصولات محبوب برند بایودرم سرم لیفت کننده بایودرم می باشد. محصولات برند بایودرم به سه دسته محصولات بانوان، آقایان و محصولات بدن از جمله:


کرم مرطوب کننده بایودرم

کرم شب بایودرم

کرم روز بایودرم

کرم دور چشم بایودرم

و ... تقسیم می شوند. شما می توانید محصولات مراقبت از پوست بایودرم را داخل سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن فرمایید و از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید.


قیمت خرید محصولات بایودرم اصل و ارجینال


قیمت انواع محصولات اصل و اورجینال بایودرم را می توانید در سایت فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی مشاهده کنید و در صورت انتخاب، محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.


محصولات بایودرم از کجا بخرم ؟


برای خرید محصولات ارجینال و اصل برند بایودرم آن را از سایت های معتبر خریداری کنید. هم چنین می توانید از انواع محصولات بایودرم و قیمت آن ها در فروشگاه اینترنتی شیک بیوتی دیدن کنید و به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

بیشتر
محصولات بازدیدشده
محصولی وجود ندارد
منو
مقایسه 0